comScore

Bursaspor Bursaspor

Doumbia Bursaspor'a gelmekten vaz mı geçti? Transferdeki gerçekler

20 Ağustos 2018, Pazartesi 22:53
Doumbia Bursaspor'a gelmekten vaz mı geçti? Transferdeki gerçekler

Doumbia'nın Bursaspor'a transfer olmaktan vazgeçtiği yönündeki iddialara rağmen, golcü oyuncunun durumunda herhangi bir sorun bulunmuyor. 

FutbolArena - Portekiz basınında Record'un haberine göre, Bursaspor'un anlaşmaya vardığı Doumbia'nın yeşil beyazlılarda oynamaktan vazgeçtiği ve bu sebeple transferin gerçekleşmeyeceği iddia edildi. 

Bu gelişmenin ardından Bursaspor taraftarları Doumbia transferinde son gelişmeleri merak etmeye başladı. Teknik Direktör Samet Aybaba'nın hafta sonu oynanan Kayserispor maçının ardından basın toplantısında Salı günü geleceği açıkladığı Doumbia transferinde sorun mu çıktı?
Portekiz basınındaki iddialara rağmen, FutbolArena'nın ulaştığı bilgiler doğrultusunda Doumbia transferinde herhangi bir sorun bulunmuyor. Salı veya en geç Çarşamba günü menajer Özkan Doğan ile birlikte Bursa'da olacak olan golcü futbolcuyla resmi sözleşme imzalanacak. 
 

Bursaspor'da Doumbia transferinin maliyeti


Öte yandan FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, Doumbia'nın Bursaspor'da ilk sezonda 20 gol atması halinde Sporting Lizbon'a 1 milyon euro ödenecek. Yeşil beyazlıların 2 yıllık anlaşmaya vardığı golcü futbolcu senelik 1.5 milyon euro kazanacak. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)