comScore

Bursaspor Bursaspor

Busaspor Ankaragücü saat kaçta, hangi kanalda? Bursaspor Ankaragücü CANLI İZLE

04 Ağustos 2018, Cumartesi 13:10
Busaspor Ankaragücü saat kaçta, hangi kanalda? Bursaspor Ankaragücü CANLI İZLE

Bursaspor Ankaragücü saat kaçta, hangi kanalda? Bursaspor Ankaragücü canlı izleme seçeneği var mı? Bursaspor Ankaragücü şifresiz izle şeklinde aramalar yaparak Bursaspor Ankaragücü hazırlık maçını izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Bursaspor Ankaragücü canlı yayın bilgileri haberimizde.

Bursaspor Ankaragücü saat kaçta? Bursaspor Ankaragücü hangi kanalda? Bursaspor Ankaragücü şifresiz izleme şansı var mı? Bursaspor Ankaragücü canlı izle seçeneği olacak mı? Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor Ankaragücü ile hazırlık maçında karşılaşacak. Bursaspor Ankaragücü saati, canlı yayın bilgileri haberimizde yer alacak. 
 

Bursaspor Ankaragücü saat kaçta, hangi kanalda?


Spor Toto Süper Lig'in 2018-2019 sezonunda mücadele edecek olan Bursaspor Ankaragücü ile hazırlık maçında karşılaşacak. İki dost kulübün hazırlık maçının saati ve yayınlanacağı kanal merak ediliyordu. Bursaspor Ankaragücü hazırlık maçı 4 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45'te başlayacak ve Bursaspor Ankaragücü maçı Bursaspor TV'den naklen yayınlanacak. 


Bursaspor TV frekans bilgileri (Bursaspor TV İZLE)


Bursaspor TV'yi uydu alıcıları aracılığıyla izlemek isteyenler şu ayarları yaparak Bursaspor TV'yi canlı izleyebilirler:

1- Ana menüye girebilmek için ; uzaktan kumandanızda 'Menü' veya 'setup ' yazan düğmeye basınız .
2- Uydu alıcısı marka modeline göre; 'Kanal Arama', 'Kanal Ekleme" gibi menülerden hangisi beliriyor ise yukarı-aşağı tuşlarıyla "Ok"a basınız.

3- Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre; 'Alış Frekansı' 'Uydu Frekansı' seçeneklerinden biri belirecektir. Yukarı-aşağı tuşlarıyla o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak TÜRKSAT Tanıtım Kanalının yeni frekansı olan '12731 ' değerini girin.

4- Yine aynı pencerede 'Sembol Oranı' olacaktır. Yukarı-aşağı tuşlarıyla o seçeneğin üstüne gelip '3333' rakamını girin.

5- Yine aynı pencerede bulunan 'POL' şeklinde bir yazının üstüne gelip sonra sağ-sol ok tuşlarıyla 'V' ya da 'Dikey' olacak şekilde değiştirin.

6- Yine aynı yerde bulunan 'FEC' değerini değiştirmek için yukarı-aşağı tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra sağ-sol ok tuşlarıyla '3 / 4' seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır.

7- Son olarak 'OK' tuşuna basarak TÜRKSAT Tanıtım Kanalının yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız.

Bundan sonra yapacağınız otomatik tarama ile bütün kanallar televizyonunuzdaki yerini alacak. Bu işlemi yapmadan otomatik tarama yaptırmak hiç bir sonuç vermez.

BURSASPOR TV CANLI İZLE! TIKLA >>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)