comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

24 Mayıs 2018, Perşembe 16:10
Bursaspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

Bursaspor'da gündem yeni hoca ve seçim olurken Bursaspor'a yakınlığıyla bilinen Süha Gürsoy, seçim öncesi kulübün nabzını ve teknik direktörlük ile ilgili son gelişmeleri Aydın Cingöz ile Haber Aktif programında aktardı.

FutbolArena Özel - Bursaspor'da seçim heyecanı devam ederken Bursaspor'a yakınlığıyla bilinen Süha Gürsoy, önemli bilgiler aktardı. FutbolArena TV'de Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına konuşan Süha Gürsoy, önemli gelişmeler verdi.

Bursaspor'da kongre heyecanı yaşanırken başkan adayları arasında Ali Ay, Hüseyin Akdemir, Lemi Keskin ve Ahmet Bozdemir bulunuyor. 
Süha Gürsoy seçimin bu hafta sonu yapılacağını açıklarken kulislerde yeni teknik direktörün kim olacağı yönünde de bazı bilgiler verdi.
 

Bursaspor'da başkan kim olacak? Bursaspor'un teknik direktörü kim olacak?


AVCI İLE GÖRÜŞÜLDÜ MÜ?

"Başkan adaylarından Hüseyin Akdemir,  Abdullah Avcı ile görüştü ancak bu teknik direktörlük görüşmesi değil dostluk görüşmesiydi. Başakşehir kulübünün içinde yapıldı. Yakın bir arkadaş ilişkisiydi"

"AVCI, SAMET AYBABA VE TAMER TUNA..."

"Mevcut başkan Ali Ay da hoca arayışları içerisinde. Birinci öncelik Samet Aybaba olacak. Rıza Çalımbay ismi de adaylar arasında. İkisi de çok sıcak bakıyor ama sel verip sır verilmiyor. Tamer Tuna ismi de gündemde. Önemli olan nokta şu; Tamer Hoca'nın yardımcısının Tahsin Tan olması. Daha önce Bursaspor camiasında çeşitli görevlerde bulundu. Bursaspor genel kurul üyeliği yapıyor.  Hoca konusu hafta sonu netleşebilir"

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"