comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'un yeni hocası Özcan Bizati: 'Hedefe oynayacağız'

21 Eylül 2021, Salı 16:05
Bursaspor'un yeni hocası Özcan Bizati: 'Hedefe oynayacağız'

Bursaspor, teknik direktörlük görevine Özcan Bizati'nin getirildiğini duyurdu.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor, Fatih Tekke ile karşılıklı anlaşılarak yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlük görevine Özcan Bizati'nin getirildiğini duyurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada, Bizati ile 1+1 yıllık anlaşma imzalandığı belirtilerek, "Anlaşmanın camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, Özcan Bizati ve ekibine görevlerinde başarılar diliyoruz." ifadesine yer verildi.
ÖZCAN BİZATİ'NİN İLK SÖZLERİ

Gazeteci Süha Gürsoy'a konuşan Özcan Bizati, "Bursa'yı daha önce çalıştığım dönemde çok sevmiş ve benimsemiştim. Kent güzelliğinin yanında tam anlamıyla bir futbol şehri. Yeniden Bursa'da görev alacak olmak beni sevindirdi. Bursaspor gerek kadro kalitesi, gerek potansiyeli bakımından bu ligde şampiyonluğa oynayacak düzeyde. Kadro yapısı kaliteli. Hedefe oynayacak bir oyuncu grubu var. Mevcut oyuncu grubu etken ve baskın bir futbol yapısına uygun sistemle oynamalı. Benim de oyun felsefem bu anlayışa dayalı. El birliği ile iyi işler yapacağımız kanısındayım. Hedefe oynayan bir takım oluşturmak için çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!