comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'un yeni başkan adayı Lemi Keskin kimdir, nereli, ne iş yapar?

04 Mayıs 2018, Cuma 11:48
Bursaspor'un yeni başkan adayı Lemi Keskin kimdir, nereli, ne iş yapar?

Bursaspor'un Genel Kurulu'nda Lemi Keskin Başkan adaylığını açıkladı. Hüseyin Akdemir'den sonra Lemi Keskin de Başkan adaylığını açıklarken, Bursaspor taraftarları ve spor kamuyunun merak ettiği Lemi Keskin kimdir, ne iş yapar? sorusunun cevabplarını haberimizin devamından bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Bursaspor'da Genel Kurul'da Hüseyin Akdemir'den sonra Lemi Keskin de adaylığını açıkladı. Bursaspor'da Lemi Keskin adaylığını açıklamasının ardından Bursaspor taraftarları ve spor kamuoyu Lemi Keskin'in kim olduğunu merak etmeye başladı. Bursaspor'un yeni Başkan adayı Lemi Keskin kimdir, ne iş yapar? sorusunun cevaplarını haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Bursaspor'un yeni Başkan adayı Lemi Keskin


Bursaspor'un yeni başkan adayı Lemi Keskin, Genel Kurul'da yaptığı açıklamada, "Borsa Projesi, Timsah Arena, Balat Projesi, Timsah Outlet, Bursaspor Koleji ve gayrimenkul projelerini düşündük. 50 milyon Euro finansman sağlayan Dubai kaynaklı fon şirketiyle sözleşme imzaladık. Özellikle stadyumun isim hakkı konusunda ciddi çalışmalarımız oldu. 10 yıllık satacağız. 4 milyon Euro'ya sattığımızda 40 milyon Euro gelir olacak. Sosyal medyada stadyumun reklamları yapılmaya başlandı. Bu işin 100 bin Dolar maliyeti var. Anlaştığımız firma bunu yaptırıyor. Bursaspor'u sıfır noktasına getirmek için uğraşıyoruz. Kimsenin yapamadığı bir şeyi yaparken karşı çıkılacağını zannetmiyorum." diye konuştu. 

"FUTBOLCULARIN BU DAVRANIŞINI PROTESTO EDİYORUM"
“Ali Bey ile rakip olduğumuz için eleştirebilirim ama futbolcuların antrenmana çıkmaması kötü bir darbedir, marka değerinin azalmasıdır. Asgari ücretle çalışan taraftar son maçta stadı doldurdu. Aldıkları parayı bile hak etmeyen futbolcuların bu davranışını protesto ediyorum. Biz oluşturduğumuz bütçe ile para kazanan bir Bursaspor oluşturacağız. Para kazandığımız zaman böyle bir şey olmayacak. Bütün Bursa reklam peşinde olmadığımızı görecek. 24-25 futbolcu olduğu zaman yönetilebilir bir takım olacak. Osmanlıspor, Başakşehir gibi takımların taraftar, reklam gelirleri yok. Akhisar senelerdir bizim üzerimizde ligi bitiriyor. Vakıfköy'den 3-4 futbolcu her sene takıma monte etmeliyiz
 

Lemi Keskin kimdir?


Bursaspor'un yeni başkan adayı Lemi Keskin, geçmiş dönemlerde de Bursaspor'da yöneticilik yaptı. Evli, 2 çocuk babası olan Lemi Keskin, Bursaspor'da timsah figürünün fikir babası olarak da tanınıyor. Lemi Keskin aynı zamanda Elektronik Mühendisliği de yapıyor. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"