comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'un yeni başkan adayı Hüseyin Akdemir kimdir?

03 Mayıs 2018, Perşembe 11:53
Bursaspor'un yeni başkan adayı Hüseyin Akdemir kimdir?

Bursaspor kulübünün Olağan Genel Kurulu'nda Hüseyin Akdemir başkan adaylığını açıkladı. Hüseyin Akdemir'in Bursaspor'a Başkan adaylığını açıklamasının ardından Hüseyin Akdemir'in kim olduğunu merak edenler için Bursaspor'un yeni başkanı Hüseyin Akdemir kimdir? sorusunun cevabını sizler için derledik. 

FutbolArena - Bursaspor'da Olağan Genel Kurulu'nda Hüseyin Akdemir başkan adalyığını açıklandı. Hüseyin Akdemir adaylığını açıklamasının ardından Bursaspor Kulübü Genel Kurul Üyelerine ve Taraftarına açıklamalarda bulundu. Hüseyin Akdemir'in adaylığını açıklamasının ardından Bursaspor taraftarları ve spor kamuoyu Hüseyin Akdemir'in kim olduğunu merak etmeye başladı. Bursaspor'da Başkan adaylığını açıklayan Hüseyin Akdemir'e dair merak ettiklerinize haberimizin devamında ulaşabilirsiniz. 


Bursaspor'un Başkan Adayı Hüseyin Akdemir


Bursaspor Olağan Genel Kurulu'nda adaylığını açıklayan Hüseyin Akdemir daha sonrasında bir açıklama yaptı ve hedeflerine dair konuştu. Hüseyin Akdemir'in açıklamaları şu şekilde:
 

Bursaspor Kulübü Genel Kurul Üyelerine ve Taraftarına,


Kulübümüzün içinde bulunduğu durum hepimizin malumudur. Son iki yıldır Bursaspor'umuzda yaşanan erozyon, camiamızı karanlığa doğru sürüklemiştir. Elde edilen başarısız sonuçlar, takımızın üst üste iki sezon layık olduğu ligde kalmasının mucizelere bırakılması Şampiyon apoleti, büyük Bursaspor ismiyle bağdaşmamaktadır. Mevcut durum devam ettiği
takdirde de gelecek sezonun nasıl biteceği şimdiden camiamızdaki herkesi kara kara düşündürmektedir.

Kaldı ki, maddi anlamda da kulübümüzün borç yükü katlanarak artmış, yanlış transfer politikaları, kadro planlamalarındaki hatalar ve bunun gibi yönetimsel sıkıntılar bu sonucu doğurmuştur. Banka kredileri ile Bursaspor'umuzun geleceğini ipotek altına almıştır. Bu durum kulübümüzde yeni bir anlayış, yeni bir vizyon ve yeni bir yönetim ihtiyacını zaruri hale getirmiştir.
Ben, ekibimle birlikte Bursaspor Başkanlığı gibi, bu onurlu görevi üstlenmeye talip olduğumu tüm Bursaspor camiasının bilmesini
isterim. Hedeflerimiz, projelerimiz ve kulübümüze katacağımız artı değerlerle ilgili gerekli açıklamayı önümüzdeki günlerde büyük Bursaspor camiasına deklare edeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarım.


Hüseyin Akdemir kimdir?


Bursaspor'da Olağan Genel Kurul'da Başkan adaylığını açıklayan Hüseyin Akdemir yine daha önce bu kulüpte İdari Asbaşkan olarak görev yapmış ve 2015 yılında görevinden istifa etmişti. Hüseyin Akdemir istifası sonrası yaptığı açıklamada,  30/11/2015 tarihi itibari ile Bursaspor Kulübü İdari Asbaşkan'lık görevimden istifamı Bursaspor Kulübüne iletmiştim bugün de bunu kamuoyuna açıklıyorum. ifadelerini kullandı. 

"NASA'YA BORU İMALATI YAPIYOR"

Hüseyin Akdemir daha önce gıda işiyle ilgilendi. Şu anda Bursa Gemlik Serbest Bölge ve Almanya'da fabrikaları var. NASA'ya uzay mekiklerinde  ve Cruise gemilerinde kullanılmak üzere tersanelere boru imalatı yapıyor. Alanında dünyanın önde gelen firmalarından birine sahip. Ayrıca Torunlar Holding yöneticileriyle de akrabalığı bulunuyor.


Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!