comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan 'Zeytin Dalı' figürlü forma

06 Şubat 2018, Salı 11:02

Bursaspor Kulübü, 'Zeytin Dalı' figürlü formaları satışa çıkardı.

FutbolArena - Bursaspor kulübünden anlamlı bir destek geldi. Yeşil-Beyazlılar, Zeytin Dalı Harekatı'na önemli bir destek verecek.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye‘de düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı‘na destek verdiği forması ile geçtiğimiz hafta Timsah Arena'da Beşiktaş'ı ağırlayan Bursaspor Kulübü, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada 'Zeytin Dalı' baskılı formaların satın alınabileceğini duyurdu. Bursaspor ürünlerinin resmi satış adresi www.bursastore.com sitesi üzerinden satışa çıkan formalara baskı için ücret alınmazken, Zeytin Dalı figürlü “Yeşil Beyaz Şampiyon” formanın, Bursaspor Kulübü  Müzesi'nde yerini aldığı belirtildi.


Bursaspor'un Beşiktaş maçında yaptığı koreografi


Spor Toto Süper Lig'deki Bursaspor - Beşiktaş maçında takımlar seremoniye çıktığında yeşil-beyazlı taraftarlar iki tribünde de koreografi gerçekleştirdi. Maraton tribünleri boyunca yeşil-beyaz bir arka fon üzerine Türk bayrağı oluşturuldu. Güney kale arkası tribünlerinde ise kartonlarla ‘Bursa' yazısı oluşturulurken, tribünün hemen altında ise ‘Destanlar yazılmış memleketime' pankartı yer aldı. Bursaspor taraftarı, Zeytin Dalı Harekatı'nda bulunan Mehmetçik'e destek verdi.


Bursaspor'un Beşiktaş maçı koreografisi 


Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.