comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan Volkan Şen için olay açıklama!

06 Ocak 2018, Cumartesi 23:30
Bursaspor'dan Volkan Şen için olay açıklama!

Bursaspor yönetiminden Volkan Şen'in yeniden geri döneceği iddialarına sert cevap geldi. 

FutbolArena - Bursaspor'dan eski futbolcusu Volkan Şen'e flaş sözler! Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan ve buradan ayrıldıktan sonra Trabzonspor ile sözleşme imzalayan Volkan Şen'in yeterince şans bulamamasının ardından yeniden ayrılma ihtimali yükseldi. Volkan Şen'in Bursaspor'a geri döneceği iddiaları üzerine Bursaspor cephesinden çarpıcı bir açıklama geldi. 
 

Volkan Şen Bursaspor'a geri dönüyor mu?


Trabzonspor'dan ayrılması ve yeniden Bursaspor'a döneceği iddia edilen Volkan Şen hakkında yeşil beyazlı kulüpten açıklama geldi. Bursasporluyuz'dan Adnan Batır'ın haberine göre, Bursaspor‘un kamp yaptığı Antalya Belek‘te gazetecilerle sohbet eden Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakay açıklamalarda bulundu. 

"VOLKAN ŞEN İLE BURSASPOR'UN ADI YAN YANA ANILAMAZ"
Volkan Şen ile ilgili olarak transferde kulübümüzün ismi yazılıp çiziliyor. Evet Volkan bize önerilen futbolculardan birisi ancak onunla ilgili bir tasarrufumuz yok. Kendisi ile sezon başında görüşmelerimiz oldu. Transfer döneminin son gününde de oldu. Ancak artık bunlar geride kaldı. Şunu çok net olarak söylüyorum ki Volkan Şen ile Bursaspor adı yan yana bile yazılamaz. Volkan Şen'in Bursaspor'da forma giyme ihtimali yoktur ve olmayacaktır

Yeşil Beyazlı kulüple ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)