comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan tepki: "Ekmek yediğiniz yere ihanet etmeyin!"

24 Temmuz 2021, Cumartesi 22:56
Bursaspor'dan tepki:

Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur, "Transfer tahtasının açıklamasına engel olanlar var" dedi ve sert açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Bursaspor İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Emin Adanur transfer tahtasındaki son durumla ilgili açıklamada bulundu. 

Sıkıntılı süreçle ilgili yaşadıkları hakkında bilgiler veren Emin Adanur sert ifadeler kullandı. Adanur açıklamalarında isim vermezken tahtanın açılmasına engel olanlara adeta isyan etti.
Emin Adanur'un açıklamaları şöyle:

“Arkadaşlar, birilerinin zorluk çıkaracağı bu tahtanın açılmayacak anlamına gelmez, ödersin parasının tamamını olur-biter.Bursasporumuzun Kurtuluş Savaşında, bugün bizlerle omuz omuza, yan yana bu davanın yükünü sırtlayanların hepsi bu şehirde ŞEREFLE yadedilecek. Bursaspor'da hiçkimsenin alacağı kalmaz, iş bitti, siz kolaylık sağlasanız da bitti sağlamasanız da bitti. 44 dosya vardı, başından beri 1 kişi bile yardımcı olmadı yine bitti. Bırak yardımcı olmayı, engel oldular yine bitti. Bana, arkadaşlarıma uyku uyutmadılar ama yine bitti. Kaldınız birkaç kişi, uzatmayın da yeter! Ahmet onu dedi, Mehmet onu yaptı, Ali'yi sevmiyorum, Veli'yle meselem var. Yapmışlar ya tamam yapmışlar, seni de beni de öbürünü de kırmışlar. Bırakın toparlayalım, kırılan her şeyi onaralım, yolun sonundayız artık. Daha bu işin resmi süresi için 50 günümüz var, bu paraların tamamı 100 defa ödenir, biz istiyoruz ki bir an önce bitsin ve kimseye muhtaç olmadan ayakta kalalım, buna engel olmayın ha olamazsınız da zaten ama gelin Bursaspor'dan taraf olun, EKMEK YEDİĞİNİZ YERE İHANET ETMEYİN!”

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!