comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan Fenerbahçe maçı sonrası sert açıklama: "Bu tiyatrodan memnun kalmadık"

06 Mayıs 2018, Pazar 20:23
Bursaspor'dan Fenerbahçe maçı sonrası sert açıklama:

Bursaspor kulübünden Fenerbahçe maçı sonrasında Fırat Aydınus'un kararlarına tepki gösterilirken, çok sert bir açıklama geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 32. haftasında sahasında Bursaspor'u 2-1 mağlup ederken, maçın ardından Bursaspor cephesi hakem Fırat Aydınus'un kararlarına büyük tepki gösterdi. 


Fenerbahçe - Bursaspor Fırat Aydınus'un hakem kararları


Karşılaşmanın ardından Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakalp son dererece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"BU TİYATRODAN MEMNUN KALMADIK"
Bu tiyatrodan memnun kalmadık" diyen Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakalp, "Umarım bu tiyatrodan hepiniz memnun kalmışsınızdır. Biz Bursaspor olarak pek memnun kalmadık. Bilgimiz dahilinde olmayan bir tiyatroda yer almak hiç hoşumuza gitmedi. Maçı zaten 12'ye 11 oynuyorduk fakat son dakikalarda bir oyuncumuz atılınca 12'ye 10 kalmamız bizi biraz etkiledi. Kusura bakmasınlar ancak öyle etkilendik. Bazıları eğer bir şeylerin hizmetkarı olacaksa futbolun hizmetkarı olsunlar, başka bir olgunun değil

"SIKIŞTIĞIZ AMAN BURSASPOR'UN TERTEMİZ ŞAMPİYONLUĞUNA LAF EDENLER..."
Bu gece bu tiyatrodan memnun kalmadık. Son dakikadaki uzatmayı gördünüz; 9 değil 99 dakika olsa da biz gol yiyinceye kadar bu uzatmanın devam edeceğini zaten biliyorduk. Çocuklar ellerinden geleni yaptı, çok üzgünüz. Sıkıştığı her zaman Bursaspor'un tertemiz şampiyonluğuna laf edenler bu akşam son dakikalarda ayakları titrerken umarım ne kadar büyük bir camiaya ve tertemiz bir şampiyonluğa laf ettiklerinin farkına varmışlardır"

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"