comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da skandal kombine krizi! Bedavaya dağıtılınca...

10 Ağustos 2017, Perşembe 01:38
Bursaspor'da skandal kombine krizi! Bedavaya dağıtılınca...

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın yeni sezon öncesinde kombine biletler alarak bunları bedavaya dağıtması sonucu büyük bir kriz yaşandı. 

FutbolArena - Bursaspor'da ilginç olay! Yeni sezon kombine satışlarında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın aldıktan sonra bedava dağıttığı kombineler bazı taraftarlar tarafından internette 100 TL'den satışa çıkarıldı. Bursaspor taraftarları ise Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın tribünlere el atarak kombine bilet dağıtılmasına tepki gösterdi. 


Bursaspor kaç kombine sattı?


Bursaspor'da yeni sezon hazırlıkları devam ederken, yeni sezonda ise kombinelere taraftarların ilgisi devam ediyor. Son rakamlara göre yeşil beyazlı kulüp 14.600 civarında kombine sattı. Ancak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın bedavadan dağıttığı kombinelerin internet ortamında parayla satışa çıkarılmasına tepki gösterdi.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın dağıttığı biletler internette çeşitli platformlardan tanesi 100 lira olarak satışa çıkarıldı. Bursaspor taraftarları ise Başkan Ali Ay'a çağrıda bulunarak gereğinin yapılmasını istedi. 
 

Bursaspor kaç transfer yapacak?


Transferdeki son durum hakkında sorulan soruya Ay, “Badu ve Agu'yu aldık. Delarge ile görüşüldü. Büyük ihtimalle o da gelecek diye düşünüyorum. Twumasi'den haber bekliyoruz. Bunlar hemen olacak işler değil. Kazakistan'da daha da zor. Norveç'le ilgili kulübü araştırıyorlar. Nakit ödeme istediler. Biz de 3 taksitle ödeyebiliriz dedik. Ondan da bugün ya da gece haber gelebilir. Delarge'yi aldıktan sonra 1 veya 2 kanat ve kesinlikle sağ bek almamız lazım. Sağ bek ile ilgili gelişmeler var. Onu da bildireceğiz. En az 3 transfer daha yapacağız. Bursaspor'un eksik olan yerlerini biz de görebiliyoruz. Bursaspor daha yukarılara nasıl çıkar onun için uğraşıyoruz. Bu sene daha iyi olacak. Agu dışında gelecek transferler Başakşehir maçına yetişmeyebilir. Gelecek olanlar da hazır futbolcular. Sadece Delarge'nin durumunu bilmiyoruz. Diğer 2 futbolcu liglerinde oynuyor” açıklamasını yaptı.


Bursaspor'dan kombine açıklaması


''Kulübümüz kombinelerinin internet üzerinde faaliyet gösteren alışveriş siteleri tarafından yasadışı bir şekilde satışı yapıldığı tespit edilmiştir. Satışı gerçekleştiren veya aracılık eden kişiler hakkında yasal işlemlerin tarafımızca ivedilikle başlatıldığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Bursaspor Kulübü''

Yeşil Beyazlı kulüple ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.