comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Sercan Yıldırım'dan itiraf

13 Ekim 2017, Cuma 14:07
Bursaspor'da Sercan Yıldırım'dan itiraf

Bursaspor'un alt yapısından yetiştirdiği fakat beklentilerin altında kalan yıldızı Sercan Yıldırım, önemli itirafda bulundu.

FutbolArenaBursaspor'da dün yaşadığı sakatlık sebebiyle uzun süre sahalardan uzak kalması beklenen Sercan Yıldırım, formayı yeniden almak için savaşırken yaşadığı talihsiz olayın kendisini çok üzdüğünü söyledi.

Sercan Yıldırım, camiaya kendisini daha iyi ifade etmesi gerektiğini farkında olduğunu belirterek, “Bu öyküyü daha coşkulu bir şekilde sürdürmek istiyorum” dedi.


Bursaspor'da Sercan Yıldırım'dan açıklamalar


Yeşil-beyazlı takımda dün yapılan antrenmanda sağ diz bağlarında zorlanma meydana gelen Sercan Yıldırım'ın uzun bir süre sahalardan uzak kalabileceği bildirildi. Golcü oyuncu, sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.
''KENDİMİ DAHA İYİ İFADE ETMEM GEREKTİĞİNİN FARKINDAYIM''

'Dün yaşadığım sakatlık sonrası ilettiğiniz geçmiş olsun mesajlarına teşekkür ediyorum' diyen Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

"Formayı yeniden almak için savaşırken bu talihsiz olayın olması beni çok üzdü. Altyapısından yetiştiğim ve pek çok tarihi başarıya tanık olduğum bu yeşil-beyaz forma ile yeni zaferlere uzanabilmek için tedavi sürecinde elimden gelen gayreti göstereceğimden şüpheniz olmasın. Camiaya kendimi daha iyi ifade etmem gerektiğinin farkındayım, benden sahada daha iyisini yapmamın beklendiğini de biliyorum. Çünkü top toplayıcılıkla başlayıp şampiyonluk kupasına, oradan şampiyonlar liginde gol sevincine uzanan bir öyküm var burada ve bu öyküyü daha coşkulu bir şekilde sürdürmek istiyorum. Bu doğrultuda daha çok çalışacağım, daha çok çabalayacağım. Destek mesajları için bir kez daha teşekkürler. Pes etmek yok."

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.