comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Sercan Yıldırım sakatlık geçirdi

03 Ağustos 2017, Perşembe 16:35
Bursaspor'da Sercan Yıldırım sakatlık geçirdi

Bursaspor, bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarını sürdürdü. Antrenman esnasında kasık adalesinden sakatlanan Sercan Yıldırım sahayı sedye ile terk etti.

FutbolArena - Bursaspor, sezon başı hazırlıklarının 3. etabını Özlüce Tesisleri'nde sürdürürken bugün sabah saatlerinde çalışmasını gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Paul Le Guen nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık iki saat sürdü. Isınma koşularıyla başlayan antrenman kuvvet çalışmasıyla devam etti. Daha sonra geniş alanda kontrol pas oyunu oynayan Bursasporlu oyuncular son bölümde ise tam sahada çift kale maç yaptı.
Antrenman esnasında kasık adalesinden sakatlanan Sercan Yıldırım sahayı sedye ile terk etti. Sercan'ın çekilecek MR'ı sonucu sakatlığı netlik kazanacak.

Bursaspor, yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.
 

Bursaspor bu yaz kimleri aldı?


Bursaspor bu yaz şimdiye kadar sadece 4 transfer yapabildi. Küme düşen Gaziantepspor'dan sağ bek ve stoper oynayabilen Barış Yardımcı transfer edilirken, Gent takımında William Troost-Ekong ve Kasımpaşa'dan da Titi kadroya katıldı. Son olarak Badu da 1 yıllığına kiralandı.

Öte yandan sözleşmesi biten isimler Erdem Özgenç, Tomas Sivok ve Şamil Cinaz'la da yollar ayrıldı. Ayrıca Yaya Sane de AJ Auxerre kulübüne kiralandı.

Bursaspor ile iglili tüm gelişmeleri Bursaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)