comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Paul Le Guen'den Fenerbahçe itirafı

08 Aralık 2017, Cuma 22:17
Bursaspor'da Paul Le Guen'den Fenerbahçe itirafı

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Fenerbahçe maçının ardından yayıncı kuruluşa şu açıklamaları yaptı. 


Bursaspor 0-1 Fenerbahçe Paul Le Guen'in yorumları


Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Fenerbahçe maçının ardından şu açıklamaları yaptı:

"SONUÇTA FENERBAHÇE'YE KAYBETTİK"
"Beni memnun etmeyen konular vardı. Bugün bakıldığında Fenerbahçe'ye çok pozisyon vermedik. Ancak son maçla karşılaştırdığımız zaman bugün pas oyununu ortaya koyamadık. Hayal kırıklığı. Sonuçta kaybettiğimiz takım Fenerbahçe. Fenerbahçe de ligin iyi takımlarından biri." 

"HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM"

"Fenerbahçe'yi tebrik etmek istiyorum. İyi takım, galip geldiler. Maçla alakalı pişmanlıklarım var ama elinden geleni yaptı herkes. İsterdim topu iyi çevirelim. Çok az pozisyon verdik. Belki bir penaltı verdik. Bazı oyuncularımız gerginlerdi. Her zamanki rahatlığımızda değildik topu kullanma anlamında. Çok fazla basit top kaybı yaptık. Oyun kurmak bizim için zorlaştı. Beni hayal kırıklığına uğrayan oyun kurma, topu kullanmamız. Takım organizasyonumuzdan ve az pozisyon vermemizden ötürü memnunum.

"PENALTIYI VERMEMİZ BENİM İÇİN PİŞMANLIK"

"Pişmanlığım seçimlerin ve sistem üzerinden değil. Nereden başladığımızı unutmuyorum ben. Güçlü oyunculardan kurulu takıma sahip Fenerbahçe. Soldado ve Valbuena gibi oyuncuları yedekten oyuna atatabiliyorlar. Belki penaltıyı vermeyebilirdik, bu benim için pişmanlık. Kadroların gücü göz önünde bulundurulduğunda bazı şeyler ortaya çıkıyor"

"FENERBAHÇE ŞAMPİYONLUK ADAYI"

"Bazı gerçekleri insanlara hatırlatmak daha doğrudur diye düşünüyorum. Fenerbahçe kadrosunun gücü yakın zamanda şampiyonluğa yürüyecek. Fenerbahçe şampiyonluk adaylarından biri olacak ama Bursaspor şampiyonluk adaylarından biri olmayacak. Gerçekleri ortaya koymamız gerektiğini düşünüyorum"

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.