comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Paul Le Guen yeni transferi açıkladı

31 Ocak 2018, Çarşamba 16:43
Bursaspor'da Paul Le Guen yeni transferi açıkladı

Bursaspor'da teknik direktör Paul Le Guen transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Bursaspor'da teknik direktör Paul Le Guen, Süper Lig'in 20. haftasında oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Transfer gelişmeleri hakkında da konuşan Fransız teknik adam, takıma yapılan takviyelerle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Genç futbolcu Ertuğrul Ersoy için Le Guen "Ertuğrul henüz hazır değil. Bu çok büyük bir eksik bizim için. Badu'ya güveniyorum, hafta başından beri takımla çalışıyor. Maç günü hazır olacaktır." dedi.
"TARAFTARLAR SAVAŞAN TAKIM İSTİYOR"

Bursaspor taraftarlarından övgü ile söz eden Paul Le Guen "Bizimkisi gibi taraftarı hayatımda görmedim. Bu taraftar, daha fazla savaşan bir takımı görmeyi hak ediyor. Oyuncularımızın, taraftarın saygısını hak edecek bir performans ortaya koymalarını istiyorum. Başları dik, gururlu bir şekilde sahadan ayrılmalarını istiyorum. Bursa insanı, çok çalışkan bir halk. Takımlarına desteğini de en iyi şekilde gösteriyor. Amacımız sezonu ligin ilk 9 sırasında tamamlamak. Yeni bir takım kuruyoruz. Yakın zamanda eski görüntüye döneceğimizi düşünüyorum." dedi.

Schalke 04'de oynayan Alper Ademoğlu ve Lens forması giyen John Bostock hakkında fransız teknik adam Le Guen "Alper Ademoğlu'nu dürüst olmak gerekirse pek tanımıyorum. Genç bir oyuncu. Bostock'u iyi tanıyorum. 1 yıl önce Fransa Ligue 2'nin en iyi oyuncusu seçildi. Bazı problemler yaşadı. Teknik bir oyuncu, bu takıma katkı yapacak kalitede" dedi.

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)