comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Paul Le Guen Beşiktaş'ı örnek gösterdi

10 Ocak 2018, Çarşamba 18:03
Bursaspor'da Paul Le Guen Beşiktaş'ı örnek gösterdi

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Türkiye Ligi'nin seviyesi hakkında konuşurken Beşiktaş'ı örnek gösterdi. 

FutbolArena - Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen sezonun ikinci yarısının devam ettiği kamp çalışmaları esnasında basın toplantısı düzenledi. Tecrübeli teknik adam basın toplantısının sonlarına doğru Türkiye Ligi hakkında konuşurken, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki başarısını da örnek gösterdi. 


Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen'in basın toplantısı


Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen kamp döneminde yaptığı basın toplantısında Türkiye Ligi hakkında açıklamalarda bulundu ve bu ligin seviyesinin yükseldiğini, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki başarısının da bu seviyenin yükselmesinde önemli rol oynadığını söyledi. 

PAUL LE GUEN: "BEŞİKTAŞ'IN ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDEKİ BAŞARISI..."
Türkiye Ligi güzel bir lig. İyi bir seviyede. Yeterince tanınmıyor ama. Dolu bir lig ve seviye git gide düşünüyor. Hep dikkatli olmanızı gerektiren bir lig. Her rakip sizi yenebilecek konumda olabiliyor. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde başarısın Türkiye Ligi'nin seviyesinin yükseldiğini gösteren yansıması. Bu lige geldiğinizde kimseye üstten bakamazsınız, mütevazi olmalısınız. İyi oyuncuların olduğu, iyi teknik direktörlerin olduğu bir lig. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Başakşehir gibi takımların dışındaki rakiplere karşı da dikkatli olmanız gerekiyor. Her zaman mütevazi olmanız gereken bir lig. 

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)