comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Mesut Bakkal sesleri! Şehre davet edildi

07 Nisan 2019, Pazar 17:44
Bursaspor'da Mesut Bakkal sesleri! Şehre davet edildi

Bursaspor yönetimi Samet Aybaba'dan boşalan teknik direktörlük görevine getirmeyi düşündüğü isimlerden Mesut Bakkal'ı, Bursa'ya davet etti. 

FutbolArena - Bursaspor'da hareketli saatler! Spor Toto Süper Lig 27. haftasında deplasmanda Aytemiz Alanyaspor'a 1-0 mağlup olan yeşil beyazlılarda teknik direktör Samet Aybaba'nın istifasının ardından boşalan koltuk için arayışlar hız kazandı. 


Bursaspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Bursaspor yönetimi Samet Aybaba'dan boşalan teknik direktörlük görevine getirmeyi düşündüğü isimlerden Mesut Bakkal'ı Bursa'ya davet etti. Mesut Bakkal ile Bursa'da ilk görüşme yapılacak. Anlaşma sağlanması halinde Bursaspor'u Süper Lig'de kalan maçlarda Mesut Bakkal çalıştıracak. 

BURSASPOR'DAN SAMET AYBABA AÇIKLAMASI
"2018-2019 sezonuna birlikte başladığımız Teknik Direktörümüz Samet Aybaba ile Alanya deplasmanı dönüşünde, kendisinden gelen talep üzerine bir görüşme gerçekleştirilmiştir. Değişimin gerekli olduğu konusunda görüş birliğine varılmış ve sözleşmenin karşılıklı olarak feshi konusunda mutabakat sağlanmıştır. Kendisine Bursaspor'a yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ediyoruz. Yeni teknik ekibin oluşumu konusunda çalışmalarımız en kısa zamanda tamamlanacak ve kamuoyuyla paylaşılacaktır."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!