comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Le Guen'den Göztepe beraberliği yorumu! "Bu takımda..."

18 Kasım 2017, Cumartesi 18:44
Bursaspor'da Le Guen'den Göztepe beraberliği yorumu!

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Göztepe maçı sonrası açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Bursaspor, Süper Lig 12. haftasında sahasında Göztepe ile golsüz berebere kaldı. Maçın ardından Bursaspor Teknik Direktörü Le Guen basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. 


Bursaspor 0-0 Göztepe Le Guen'in basın toplantısı


Bursaspor Teknik Direktörü Le Guen basın toplantısında şunları söyledi:

"BAZEN 1 PUANDA İYİDİR"
Bugün iyi tarafından bakmamız gerekiyor. İçeride berabere kalınan bir maç ama mutlu olmalıyız. Buradan puansız da ayrılabilirdik, 3 puanla da ayrılabilirdik. Bazen de 1 puan da iyidir demek gerekiyor"

"KARARLARI BEN VERİYORUM"

Evet bir değişiklik yapabilirdim ama kararları ben veriyorum. O pozisyonda oynayabilecek 4 oyuncumuz var; Aziz Behich, Emre Taşdemir, Onur Atasayar ve Yusuf Erdoğan. Hiçbiri kadroda olmaya uygun değillerdi. Bende elimden geleni yapmaya çalıştım"

"HARUN'UN PERFORMANSI..."

En başından beri Harun'ın gösterdiği performanstan çok memnunum. Bu memnuniyetime, bu akşamı da ekleyebiliriz. Sezon başından beri aynı savunmacılarla oynuyoruz; Barış Yardımcı, William Ekong, Titi ve bunlara ek olarak Ertuğrul Ersoy da girdi. Titi ve Aziz'i oynatma durumumuz yoktu, taktiksel olarak oyuncularımı adapte etmeye çalıştım. Zor bir görevdi, ama işin bu durumlarında karar vermeliydim" 

"AGU DEV BİR EKSİKLİK AMA..."

Agu dev bir eksiklik bizim açımızdan ama Cristobal Jorquera'nın performansı da beni memnun etti. Bütün akşam ağlayabilirim, yakınabilirim Agu olsaydı diye ama bu hiçbir şekilde bize fayda sağlamayacak. Eldeki kadroda en iyi oyuncularımızı seçmek zorundayım. Pablo Batalla'dan da memnunum, kendisi oyununun devamlı içinde kalıyor. Kafamızı dik tutup, önümüzdeki maçlara bakacağız."

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)