comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da flaş Ersun Yanal sürprizi

21 Haziran 2020, Pazar 20:22
Bursaspor'da flaş Ersun Yanal sürprizi

Bursaspor'da yeni teknik direktör arayışları başladı. Ersun Yanal başta olmak üzere birçok teknik adam yeşil beyazlıların listesinde. 

FutbolArena - Bursaspor'da teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yolların ayrılmasının ardından yönetim yeni teknik direktör arayışlarına başladı. 

Peki Bursaspor'da yeni teknik direktör kim olacak? Yeşil beyazlılarda yönetim başta son olarak Fenerbahçe'yi çalıştıran Ersun Yanal olmak üzere birçok ismi gündeme geldi.
İbrahim Üzülmez ile yolların ayrılmasının ardından Bursaspor'da gündeme gelen teknik direktör adayları: Mustafa Er, İsmail Ertekin, Mustafa Denizli, Ersun Yanal, Uğur Tütüneker, Yücel İldiz ve İrfan Buz

İBRAHİM ÜZÜLMEZ'İN VEDA MESAJI

"Değerli spor kamuoyu... Görev yapmaktan mutluluk duyduğum Bursaspor teknik direktörlüğünden bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreç içerisinde bana destek olan Bursaspor taraftarına sayın başkan Mesut Mestan ve yönetimine futbolcularıma ve tüm calışan emekçi kardeşlerime ben ve ekibim adına çok teşekkür ediyorum .Bundan sonraki maçlar için de başarılar diliyorum. Sevgiyle kalın."

Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!