comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Fenerbahçe maçı öncesi sıcak gelişme!

11 Ağustos 2018, Cumartesi 18:31
Bursaspor'da Fenerbahçe maçı öncesi sıcak gelişme!

Fenerbahçe - Bursaspor maçı öncesi yeşil beyazlı takımdaki son gelişmeleri Süha Gürsoy aktardı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto 1. haftasında sahasında Bursaspor ile karşılaşacak. Bu zorlu müsabaka öncesinde Sönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy, A Spor'da Bursaspor'daki son gelişmeleri aktardı. 


Fenerbahçe - Bursaspor maçı haberleri


Bursaspor'da Stancu'nun sakatlığından dolayı Samet Aybaba tarafından affedilen Necid'in santrfor mevkinde oynamasının beklendiğini söyleyen Süha Gürsoy, Bursaspor'daki gelişmeleri aktardı:

"Bursaspor'da forvette genç Ali Akman ve Çağatay var. Samet Aybaba'nın kadroya almadığı Necid yeniden kafilede. Bugün %99 Necid ile başlayacak. Bence olumlu yansır. Necid savaşçı bir forvet. Rakip stoperleri zorlayacak bir futbolcu. Fizik gücü yüksek bir oyuncu. Arkadan gelen ofans elemanlarına servis yapabilen bir futbolcu. Bursaspor'un savunması geçen hafta Ankaragücü maçında S.O.S verdi. Titi takımdan ayrıldığı için savunmada problem yaşanıyor. Sağ bekte Barış, sol bekte Aziz. Kalede de Harun oynayacak. "
ALİ KOÇ ETKİSİ OLACAK..."

Bursaspor'u zorlayacak olan atmosferin kadrodan ziyade Ali Koç etkisi olduğunu söyleyen Süha Gürsoy, "Fenerbahçe belki kağıt üzerinde güçlü bir kadroya sahip ama maçın atmosferinin o kadar kolay geçmeyeceğinin kanısındayım. Bugün zaten daha ziyade, Fenerbahçe'nin kadrosundan ziyade yeni Başkan Ali Koç'un, bu stattaki ilk maçının olması nedeniyle ortaya çıkacak olan atmosfer. Bursaspor'un üzerinde baskı yaratacak unsur bu atmosfer olacaktır." dedi. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da! 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)