comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Ali Ay ihraç mı edildi?

21 Ekim 2019, Pazartesi 17:45
Bursaspor'da Ali Ay ihraç mı edildi?

Bursaspor Disiplin Kurulu eski başkan Ali Ay'ın kulüp üyeliğinin düşürülmesi hususunda tavsiye niteliğinde karar alırken, dosyayı yönetim kuruluna sundu.

FutbolArena - Bursaspor Disiplin Kurulu son yapılan genel kurulda eski başkan Ali Ay hakkında kongreye katılan delegelerin oybirliği ile alınan üyeliğinin düşürülmesi talebiyle ilgili kararını verdi.
 

Ali Ay'ın Bursaspor üyeliği düşürüldü mü?


Disiplin Kurulu eski başkan Ali Ay'ın kulüp üyeliğinin düşürülmesi hususunda tavsiye niteliğinde karar alırken, dosyayı yönetim kuruluna sundu.

Yönetim Kurulu bu konuyla ilgili iki seçenekten birini imzalayacak. Buna göre yönetim eski başkan Ali Ay'a geçici olarak üyeliğine son verme ya da dosyayı iki ay içinde kulüp üyeliğinden ihraç talebiyle genel kurula sevk etme kararını uygulayacak. Bursaspor Disiplin Kurulu üyelik ihracıyla genel kurul tarafından sevk edilen Cemil Parlakay hakkında herhangi bir işlem yapmadı.
BURSASPOR'DA SON DURUM

Öte yandan İHA'nın haberine göre TFF 1. Lig'de geride kalan 8 haftada 12 puan toplayan Bursaspor, haftayı 8. sırada tamamladı. Taraftarı önünde çıktığı 4 karşılaşmadan da galibiyetle ile ayrılan yeşil-beyazlılarda, 3 golü bulunan Kubilay Kanatsızkuş, takımın en skorer ismi konumunda yer alıyor. Kubilay'ı 2'şer golle Emirhan Aydoğan ve Mamadou Diarra takip ediyor.

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)