comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'a Turkcell işbirliği ile 'Bursamobile''

07 Mart 2018, Çarşamba 10:40

Bursaspor, Turkcell ile yaptığı işbirliği kapsamında 'Bursamobile' hat projesini hayata geçirdi. Yeşil beyazlı kulüpte başkan Ali Ay'ın katıldığı lansmanda tanıtım gerçekleştirildi.

FutbolArena - Bursaspor, Telekomünikasyon şirketi Turkcell ile iş birliğine gitti. Yeşil beyazlı takımda başkan Ali Ay'ın katıldığı basın toplantısında Turkcell altyapısı kullanılacak olan 'Bursamobile' tanıtımı gerçekleştirildi.


Bursaspor'a Turkcell işbirliği ile 'Bursamobile''


Düzenlenen basın toplantısında Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Turkcell CEO'su Kaan Terzioğlu katıldı ve 'Bursamobile'e hattı konusunda bilgi verdi. 

Bursaspor Başkanı Ali Ay: ''100 bin hattı çok kısa süre içerisinde satacağımızı düşünüyorum. Ben başkan olarak şirketime 100 adet hat satın aldım. Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, Cumhurbaşkanımız ile görüştü. Kulüplerimizin sürdürülebilir mali yapıya kavuşması için ciddi yaptırımlar olabilir. Bu nedenle gelirlerimizi artırmalıyız. Turkcell ile yaptığımız anlaşma bu anlamda çok önemli.''
ATILAN HER GOL İNTERNET KAZANDIRACAK

Turkcell CEO'su Kaan Terzioğlu: "Bursalılar Fizy ile müzik dinleyecek, TV Plus ile televizyon seyredecek, Yaani ile arama yapacak ve internet kotalarından gitmeyecek. Bursaspor'un her golünde de 200 MB internet kazanacaklar."

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.