comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'a sakatlık şoku! Jires Kembo ve Jorquera..

11 Aralık 2017, Pazartesi 16:04
Bursaspor'a sakatlık şoku! Jires Kembo ve Jorquera..

Bursaspor resmi site aracılığı ile Fenerbahçe mücadelesi sırasında sakatlanan Kembo ve Cristobal Jorquera'nın sağlık durumları hakkında resmi siteden açıklama yayınladı.

FutbolArena - Bursaspor Kulübü, Fenerbahçe maçında sakatlanan Jires Kembo ve Cristobal Jorquera'nın sağlık durumları hakkında resmi siteden açıklama yayınladı.


Bursaspor'da Kembo ve Jorquera'nın sakatlıkları ciddi mi?


Bursaspor resmi site aracılığı ile Fenerbahçe mücadelesi sırasında sakatlanan Jires Kembo ve Cristobal Jorquera'nın sağlık durumları hakkında resmi siteden açıklama yayınladı.

JORQUERA AMELİYAT OLACAK
Kulüpten yapılan açıklamada her iki futbolcunun da ligin ilk yarısında kalan son iki maçta forma giyemeyecekleri açıklandı. Jorquera'nın ülkesi Şili'de ameliyat olacağı belirtilirken, açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“8 Aralık 2017 Cuma günü evimizde Fenerbahçe ile oynadığımız Süper Lig 15.hafta maçında sakatlanarak oyundan çıkan Cristobal Jorquera ve Jires Kembo'nun MR'ı Acıbadem Bursa Hastanesi'nde çekildi.“Acıbadem Bursa Hastanesi'nde yapılan kontroller ve çekilen MR sonucuna göre Cristobal Jorquera'da bel fıtığı tespit edildi. Jorquera, Şili'de yapılacak ameliyat ve rehabilitasyon sürecinin ardından Bursa'ya dönecek ve tekrar kontrolleri yapılacak. Jires Kembo'nun ise sağ arka adalesinde 2.derece yırtık tespit edildi. Jires Kembo ligin ilk devresinde oynanacak müsabakalarda forma giyemeyecek”

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.