comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'a haciz şoku! Banka hesaplarına el konuldu

28 Nisan 2017, Cuma 21:17
Bursaspor'a haciz şoku! Banka hesaplarına el konuldu

Bursaspor'a bir şok daha! Eski yönetici Osman Malakçı kulüpten olan alacağı için avukatı aracılığıyla haciz işlemi başlattı. 

FutbolArena - Bursaspor'un mali kriz nedeniyle başı bir türlü sıkıntıdan kurtulmuyor. Başkan Ali Ay'ın transfer politikası hakkında sürekli olarak kulübün zor durumdaki mali yapısı hakkında bilgi vermesinin ardından yeşil beyazlı kulübe yeni bir şok haber daha geldi. 


Bursaspor'da haciz haberleri


Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta Bursaspor'un eski futbolcusu Balazs Dzsudzsak'ın menajeri 190 bin Euro'luk alacağını tahsil edemediğini gerekçe göstererek avukatı aracılığıyla Bursaspor'a haciz işlemi başlatmıştı. 

ÖDEME İÇİN 7 GÜN SÜRE VAR!
Bursaspor'dan sezon başında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Wahda Takımı'na transfer olan Balazs Dzsudzsak'ın neden olduğu olaylara bir yenisi daha eklendi. Macar futbolcunun menajeri avukatı aracılığıyla 190 bin Euro tutarındaki alacağını tahsil edemediği için Bursaspor Kulübüne  icra takibi başlattı. Yeşil beyazlı yönetim 7 gün içinde 190 bin Euro'yu ödemek zorunda. Aksi takdirde kulübün hesaplarına bloke konulması söz konusu.

BURSASPOR'A YENİ HACİZ ŞOKU!

Bursaspor'un eski yöneticisi Osman Malakçı kulüpten alacağı olan 350 bin TL ücret için avukatı aracılığıyla haciz işlemi başattı. Yaşanan bu gelişmenin ardından Bursaspor kulübünün banka hesaplarına el konuldu. 

Öte yandan Bursaspor Kulübü Asbaşkanı Fatih Pulat sosyal medya hesabından bu kouyla ilgili yaptığı açıklamada, "Başkanımız Ali Ay, yapılandırma kredisinin önünü açmak için, eski yönetici Malakçı'nın, faiziyle birlikte icra yoluyla istediği 350 bin lirayı 422.000 tl olarak kendisinin ödeyeceğini biraz önce açıkladı. ifadelerini kullandı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"