comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Yusuf Erdoğan transferinde sona yaklaştı

07 Eylül 2017, Perşembe 21:43
Bursaspor Yusuf Erdoğan transferinde sona yaklaştı

Bursaspor, Trabzonspor'da gözden çıkarılan Yusuf Erdoğan transferinde sona yaklaştı. 

FutbolArena Özel - Bursaspor Yusuf Erdoğan transferinde sona yaklaştı. Daha önce de Trabzonsporlu futbolcuyu kadrosuna katmak isteyen yeşil beyazlı kulüpte Başkan Ali Ay, "Muharrem Usta'nın Yusuf Erdoğan için Beşiktaş'a söz verdiğini" açıklamıştı. Ancak Yusuf Erdoğan'ın Beşiktaş'a transferi gerçekleşmeyince ibre yeniden Bursaspor'a döndü. 


Bursaspor'da Yusuf Erdoğan transfer haberleri


Trabzonspor'da bu sezon gözden çıkarılan Yusuf Erdoğan, yönetimle de  "Kadroda düşünülmüyorsam burada kalmanın bir anlamı yok. Ben futbol oynayacağım bir kulüpte forma giymek istiyorum." şeklinde bir konuşma gerçekleştirdi. Bu gelişmelerin ardından devreye giren Bursaspor, daha önceden kadrosuna katmak istediği Yusuf Erdoğan için yeniden masaya oturdu ve futbolcuyla prensiple anlaştı. Artık küçük detaylar konuşulurken, FutbolArena'nın aldığı bilgiye göre bu transferin bitmesi an meselesi. 

YUSUF ERDOĞAN GEÇTİĞİMİZ HAFTA BURSA'DAYDI
Öte yandan geçtiğimiz hafta Bursa'ya gelen ve şehri gezen Yusuf Erdoğan buna rağmen kulüple herhangi bir görüşme yapmadı. Ancak bu hafta itibariyle yapılan görüşmede anlaşma sağlandı. 


Trabzonspor Yusuf Erdoğan'ın bonservisi için Bursaspor'dan kaç para istedi?


Trabzonspor ile Bursaspor arasında yapılan görüşmelerin görüşmelerde bordo mavili kulüp Yusuf Erdoğan'ın transferi için 1.5 milyon euro istedi. Buna karşın Bursaspor ise 750 bin euro önerdi. Taraflar, aradaki fark konusunda görüşmelerini sürdürüren anlaşmanın sağlanması halinde 8 Eylül Cuma günü Yusuf Erdoğan sağlık kontrollerinin ardından Bursaspor'a imzayı atacak. 

Yeşil Beyazlı kulüple ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.