comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor ve Trabzonspor için şok sözler! Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı açıkladı

21 Mart 2019, Perşembe 21:19
Bursaspor ve Trabzonspor için şok sözler! Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı açıkladı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor ve Trabzonspor için yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı.

FutbolArena - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş halka seslendiği bir konuşmada Bursaspor'un Trabzonspor sayesinde şampiyon olduğunu söyledi. Alinur Aktaş aynı zamanda Bursaspor'un Trabzonspor'un katkısıyla ligde kaldığını ifade etti.
 

Alinur Aktaş, Bursaspor ve Trabzonspor açıklamaları


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş herkesi şaşırtan açıklamalarında, "Bursaspor şampiyon olduysa bunda Trabzonspor'un o sağlam duruşunun çok ama çok değeri var biliyoruz. Aynı şekilde ligde kaldıysak Trabzonspor'umuzun çok ama çok katkısı var." ifadelerini kullandı. Alinur Aktaş'ın videosu sosyal medyada kısa sürede yayılırken, Bursaspor ve Trabzonspor taraftarları bu açıklamalar nedeniyle şaşkınlık yaşadı.
 

Alinur Aktaş kimdir?


1970'de İnegöl ilçesinde dünyaya gelen Alinur Aktaş, Türk Siyasetçi ve mevcut Bursa Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olarak siyasete atılmıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Alinur Aktaş, İngilizce bilmektedir. 28 Mart 2004'te İnegöl'ün, 2 Kasım 2017'de ise Bursaspor'un belediye başkanı olmuştur.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!