comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor teknik direktörü Mustafa Er: "Herkesten özür dileriz"

25 Şubat 2021, Perşembe 21:42
Bursaspor teknik direktörü Mustafa Er:

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, kaybettikleri için üzgün olduklarını dile getirerek tüm camiadan özür diledi.

FutbolArena - Bursaspor, TFF 1. Lig'in 24. haftasında Menemenspor'a kendi sahasında 1-0 mağlup oldu. Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, tüm camiadan özür diledi.

"İYİ OYNAMADIK, 1 POZİSYONUMUZ VAR"
"Son derece üzgünüz. Maçın genelinde iyi oyun oynamadık. Üretme anlamında zayıf kaldık. 1 pozisyon ürettik. Kötü oyun neticesinde mağlup olduk. Rakip de güzel bir gol attı ve evimizde kötü giden seriye devam ettik. Herkesten özür dileriz" dedi.

MENEMENSPOR'DA GALİBİYET SEVİNCİ

Menemenspor Teknik Sorumlusu Recep Yazıcı, “Öncelikle Bursaspor'un bu güzel stadyumunda oynadığımız için mutluyuz. Oyun bize zevk verdi. Kazandığımız için de çok mutluyuz Bursaspor yöneticililerinin misafirperverliği için de ayrıca teşekkür ederiz. Oyuna gelince ilk yarı istediğimiz varyasyon yapmaya başardık. İkinci yarı istediğimiz oyun oldu. Taktiksel düzen ve değişikliklerle maçı kazandık. Bizim amacımız ligde kalıcı olmak. Kalıcı olduktan sonra gençlerle ülke futboluna katkıda bulunmak istiyoruz. Geçen maçlara baktığımızda bizim de yaş ortalamamız 22-23'tü. Aldığımız 3 puan bizim için 6 puan değerinde. Nefes aldık, rakiplerimizin kaybettiği haftada. Takımımızı ve tüm camiayı kutluyorum. Takım olmak yolunda büyük mesafe kat ettiğimizi düşünüyorum. Oyuncularımı kutluyorum. Bursaspor'un genç oyuncularını kutluyorum. Ülke futboluna onlar da katkı sağlayacak. Onlarda centilmence oynadılar. Onları da kutluyorum" diye konuştu.

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!