comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor taraftarı takım otobüsünün önünü kesti

22 Şubat 2018, Perşembe 14:40
Bursaspor taraftarı takım otobüsünün önünü kesti

23. hafta mücadelesi kapsamında Galatasaray deplasmanı için yolculuk yapmaya hazırlanan Bursaspor kafilesi ilginç bir olay ile karşı karşıya geldi.

FutbolArena - Bursaspor yarın Spor Toto Süper Lig'in 23. hafta mücadelesi kapsamında Galatasaray ile karşı karşıya gelecek. Galatasaray deplasmanı için yola çıkan Bursaspor takım otobüsünün önünü Bursaspor taraftarları kesti ve kaptanlarla görüşme yapmak istedi.

Spor Toto Süper Lig'in 23. hafta mücadelesi kapsamında Galatasaray deplasmanı için yolculuk yapmaya hazırlanan Bursaspor kafilesi ilginç bir olay ile karşı karşıya geldi.


Bursaspor taraftarı takım otobüsünün önünü kesti


Bursasporlu taraftarlar, Galatasaray maçı için İstanbul'a giden takım otobüsünün önünü kesti. Bursasporlu taraftarlar, takım kaptanları Harun Tekin ve Batalla'nın yanlarına gelmesini istedi ancak buna izin verilmedi. Taraftarların yoğun ısrarı üzerine kaptanlar şoför kapısından taraftarla konuştu.
Bursaspor taraftarları 'Formayı terletin. Oynayın, elinizden geleni yapın 5 tane yerseniz de arkanızdayız.' şeklinde tempo tutarak takımlarını uğurladı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.