comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor kafilesi Galatasaray stadında 1 saat 20 dakika gecikmeli ayrıldı! İşte sebebi...

23 Şubat 2018, Cuma 23:31
Bursaspor kafilesi Galatasaray stadında 1 saat 20 dakika gecikmeli ayrıldı! İşte sebebi...

Bursaspor takımı, Galatasaray maçının ardından gecikmeli olarak stattan ayrıldı. 

FutbolArena - Bursaspor, Süper Lig 23. haftasında deplasmanda Galatasaray'a 5-0 mağlup oldu. Son derece etkisiz bir futbol ortaya koyan yeşil beyazlıların kötü gidişi devam ederken, galibiyet hasreti ise 9 maça çıktı. 

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK OTOBÜSÜ TAHSİS ETTİ
Öte yandan Galatasaray - Bursaspor maçıın ardından Bursaspor kafilesi yaklaşık 1 saat 20 dakika gecikmeli olarak stattan ayrıldılar.  Karşılaşma bitiminden 1 saat 20 dakika sonra ayrılan Bursaspor'da, kulübü idarecilerinin olası bir taraftar tepkisi ve tatsızlığı önlemek adına takım otobüsü ile yola çıkmama kararı aldı. Bu yüzden Bursaspor takımı için dışardan kafileyi götürecek otobüs istendi. Bursaspor kafilesine Bursa'ya dönüş için güvenlik nedeniyle değiştirilen otobüsü Abdürrahim Albayrak tahsis etti.

ÖZLÜCE TESİSLERİ'NDE GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
Öte yandan Galatasaray - Bursaspor maçının ardından Özlüce Tesisleri'nde beklenen yoğun taraftar protestosu nedeniyle güvenlik önlemleri alındı. 
 

Bursaspor'da Le Guen kovuldu mu?


Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Galatasaray maçının ardından istifa sorularına, "Bursa'ya dönüp savaşacağım." yanıtını verirken, geçtiğimiz günlerde Le Guen'in arkasında olduklarını söyleyen Ali Ay'ın da henüz teknik direktör konusunda bir karar almadıkları öğrenildi. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.