comScore
1 / 6

Bursaspor için flaş Cenk Ergün iddiası

FutbolArena - Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay’ın gerçekleştirilecek seçimli kongre öncesinde Cenk Ergün ile anlaşmaya varacağı iddia edildi.  

2 / 6

Bursaspor için flaş Cenk Ergün iddiası

<h2>Bursaspor için flaş Cenk Ergün iddiası</h2>
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor’da başkan Ali Ay seçim çalışmalarına başladı. Ali Ay’ın Galatasaray ile yollarını ayıran Cenk Ergün ile anlaşmaya varmak istediği iddia edildi.
3 / 6
Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Bursaspor’da mayıs ayında yapılacak başkanlık seçimi için aday olan başkan Ali Ay, Galatasaray’la yollarını ayıran sportif direktör Cenk Ergün ile anlaşmaya vardı.
4 / 6
Ergün, Ali Ay’ın başkan seçilmesi halinde göreve başlayacak.
5 / 6
Galatasaray’da Cenk Ergün ile neden yollar ayrıldı?

Mustafa Cengiz başkanlığında Galatasaray’ın yönetim kademesinde değişiklikler devam ediyor. Galatasaray’da 12 yıldır görev yapan ve son olarak sportif direktör sorumluluğunu üstlenen Cenk Ergün ile yollar ayrıldı.

6 / 6
Sarı kırmızılı kulüpte Fatih Terim’in teknik direktörlüğe getirilmesinin ardından Florya’dan TT Stadı’na geçen Cenk Ergün, başkan Dursun Özbek’in danışmanı olarak görevine devam etti. Mustafa Cengiz’in göreve gelmesiyle birlikte Florya’da yönetimi temsilen Abdürrahim Albayrak’a görev verildi. Mustafa Cengiz’in danışman olarak bir sorumluya gerek duymaması üzerine Cenk Ergün ile yollar ayrıldı.