comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor, İbrahim Üzülmez ile yolları ayırdığını açıkladı

21 Haziran 2020, Pazar 19:17
Bursaspor, İbrahim Üzülmez ile yolları ayırdığını açıkladı

Bursaspor'dan yapılan resmi açıklamada teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yolların ayrıldığı duyuruldu.

FutbolArena - Bursaspor'da İbrahim Üzülmez dönemi sona erdi. Kulüpten yapılan açıklamada "Teknik Direktörümüz İbrahim Üzülmez ve ekibi ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız." denildi.

İBRAHİM ÜZÜLMEZ'İN VEDA MESAJI
"Değerli spor kamuoyu... Görev yapmaktan mutluluk duyduğum Bursaspor teknik direktörlüğünden bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreç içerisinde bana destek olan Bursaspor taraftarına sayın başkan Mesut Mestan ve yönetimine futbolcularıma ve tüm calışan emekçi kardeşlerime ben ve ekibim adına çok teşekkür ediyorum .Bundan sonraki maçlar için de başarılar diliyorum. Sevgiyle kalın."
 

İbrahim Üzülmez, Keçiörengücü mağlubiyeti sonrası neler demişti?


TFF 1. Lig'in 29. haftasında Keçiörengücü'ne 1-0 mağlup olan Bursaspor'da Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, "İki takımın da pozisyonunun olmadığı, golü atanın kazınacağı maçtı" dedi.

"Beklenti içerisinde olduğumuz oyuncular var. Maçın geneline baktığınızda saha içerisinde beklenti içerisinde olduğumuz oyuncuların kendi performanslarının çok uzağında olduğunu gördük. Bu bizi üzdü açıkçası. Kaybettik. Yapacak bir şey yok. Kalan 5 haftada elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız Hep diyoruz, futbolun içerisinde isimler önemlidir. Oyuncunun geçmişi önemlidir. Mevcut şartlarda maçlarda göstereceğiniz performans çok daha önemlidir. Ben oyuncularıma saygı duyuyorum. Ama onlarında şapkayı önüne koyup 'Ben bugün ne mücadele ortaya koydum? Nasıl bir futbol ortaya koydum? Ben neler yaptım?' düşüncesini ve anlayışını da tartışması gerekiyor. Futbolun içerisinde hep başarı yoktur. Bazen dikenli yollar vardır. Bizde şampiyonluğa dikenli yollardan gitmeye çalışıyoruz"

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!