comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Fenerbahçe açıklamasını kaldırdı

12 Ağustos 2018, Pazar 02:45
Bursaspor Fenerbahçe açıklamasını kaldırdı

Bursaspor kulübü Fenerbahçe maçının ardından resmi internet sitesinden yaptığı "KOÇ" ifadeli sert açıklamayı kaldırdı. 

FutbolArena - Bursaspor kulübü, Fenerbahçe maçının ardından yaptığı sert açıklamayı resmi internet sitesinden kaldırdı. Yeşil beyazlı kulüpten yapılan açıklamada "Fenerbahçe büyüktür küfür etmez mottosuyla başlattığınız yeni sezonda, önce maç öncesinde bizim en değerlimiz olan taraftarlarımıza ve onların liderine ve bizim de en değerlilerimizden birine karşı sergilediğiniz bu vahşi ve mertlikle bağdaşmayan davranışınız için hesap vermelisiniz." ifadelerine yer verilmişti. 

Bursaspor'un sert açıklamasında özellikle "KOÇ" ifadesi dikkat çekerken, yazılı metnin sosyal medya hesabı ve resmi internet sitesinden kaldırılması da farklı yorumlara yol açtı. 
YAZILI AÇIKLAMADA ŞU İFADELERE YER VERİLMİŞTİ:

"Fenerbahçe büyüktür küfür etmez mottosuyla başlattığınız yeni sezonda, önce maç öncesinde bizim en değerlimiz olan taraftarlarımıza ve onların liderine ve bizim de en değerlilerimizden birine karşı sergilediğiniz bu vahşi ve mertlikle bağdaşmayan davranışınız için hesap vermelisiniz. Saha dışındaki bu davranışınızı, maç içindeki hakem ve VAR kararlarıyla birleştirdiğinizde nasıl bir açıklama yapacağınızı merakla bekliyoruz. KOÇ..."

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.