comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor - Beşiktaş maçı öncesi kötü sürpriz!

02 Şubat 2018, Cuma 19:39
Bursaspor - Beşiktaş maçı öncesi kötü sürpriz!

Bursasspor'un yeni stadı Timsah Arena'nın saha zemini, Beşiktaş maçı öncesindeki görüntüsüyle hayal kırıklığı yarattı.

FutbolArena - Bursaspor'un 2015-2016 sezonu devre arasında açılışını yaptığı Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu (Timsah Arena) açılışının üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen zemin problemini düzeltemedi. Süper Lig'in 20. haftasındaki Bursaspor sahasında Beşiktaş'ı ağırlarken bu maçın öncesinde, Timsah Arena'nın zemini hayal kırıklığı yaşattı.


Bursaspor zemini için tepki


Bursaspor Stadı'nın Beşiktaş maçı öncesindeki saha zemini için sosyal medyada futbolseverler tepki gösterdi. 
Öte yandan gazeteciler de Bursaspor saha zeminine tepki gösterirken Fanatik gazetesinden Orhan Yıldırım "Bu patates tarlasına dönen zemin, #Bursa ya hiç yakışmamış. Yeşil Bursa çöle dönmüş. Yeni Stad ne halde ayıp!.." yazdı. 

"ATATÜRK STADI LİGİN EN İYİ ZEMİNİNE SAHİPTİ"
Öte yandan FutbolArena yazarı Sinan Yılmaz da konuyla ilgili sosyal medya hesabında yorumda bulunurken, "Bursaspor kadrosunda şuan 34 oyuncu var. Ligin en şişkin kadrosu çünkü her dönem ortalama 10 oyuncuları sakat. Zemini maksimum 1 milyon euro verip yaptırmaktansa, sakat oyuncuların yerine 10 tane adam almak zorunda kalıyorlar. İşin ilginci yıktıkları stat ligin en iyi zeminine sahipti. 2 sene önce 3-5 milyon euro teklifler alan ligin en potansiyelli beklerinden Emre Taşdemir bileğine darbe aldı, darbenin ardından ayağı çime takılınca bilekteki bağların tamamı koptu ve 2 sezondur sakat ama 10 transfer yapıp bir zemin yaptırmama ısrarı devam ediyor." şeklinde yorumda bulundu.

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.