comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan Fırat Aydınus'a sert sözler! (FB Bursa maçı)

06 Mayıs 2018, Pazar 23:50
Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan Fırat Aydınus'a sert sözler! (FB Bursa maçı)

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Fenerbahçe maçının ardından Fırat Aydınus hakkında çok sert konuştu. 

FutbolArena - Bursaspor Başkanı Ali Ay, Fenerbahçe maçının ardından Beyaz TV'ye bağlanarak hakem Fırat Aydınus'un kararlarına sert tepki gösterdi. 
 

Fenerbahçe 2-1 Bursaspor Ali Ay'ın maç sonu açıklamaları


"BEN HOŞGÖRÜLÜ BİR İNSANIM"

Ben hoşgörülü bir insanım. Herkese iyi niyetli yaklaşmak isteyen bir insanım. Yapım itibariyle sert değilim. Ancak olay tabi Bursaspor olunca insan ister istemez sertleşiyor. Geçen hafta bazı olaylar da yaşadık. Sadece bizim değil, bütün kulüplerin büyük oranda mali sıkıntıları var. Bizim de var. 
"FENERBAHÇE İLE OYNAYACAĞIMIZI ZANNEDİYORDUK"

Beraberliğe para alıyorsunuz, galibiyete alıyorsunuz. Biz Fenerbahçe ile oynayacağımızı zannediyorduk. Karşımıza Fırat Aydınus çıktı." Fenerbahçeli futbolcu basmış ve krampon içine girmiş. Ona bile kırmızı kart verilmedi. Spordan sorumlu arkadaşımız hocayla konuştuğunda, çocuk perişan durumda, niye faul vermediniz dedi. O da, "Kramponun ayağa girmesi, pozisyon icabı olabilir, buna faul verilebilir mi?" diye. Benim aklıma şöyle bir şey geliyor. Şampiyonluğa oynayan takımlara itimas mı geçiliyor? Bakın arkadaşlar. 

"TEMİZ FUTBOL GÖREMEDİM"

Herkes adalet istiyor. Yenilebiliriz de, yenebiliriz de. Temiz futbol istiyoruz. Ben bugün temiz futbolu göremedim. Valbuena'nın olayı var, faul var. Verilen kırmızı kart ağır bir karar. Yedek kulübesinden Kubilay kırmızı kart gördü. İdari menajer yardımcımız dışarı gönderildi. 

"AZİZ YILDIRIM SÜREKLİ BURSASPOR'UN ŞAMPİYONLUĞU HAKKINDA KONUŞUYOR..."

Aziz Yıldırım sürekli Bursaspor'un şampiyonluğuna değişik yorumlar yapıyor. Biz hakikaten temiz futbol oynayan temiz bir kulübüz. Bakın işin tuhaf tarafı bu. Ne yapabilirsiniz? Elinizden hiçbir şey gelmiyor. 

"SOW O KARAKTERDE BİR OYUNCU DEĞİL"

Sow o karakterde bir insan değil. Kesinlikle üzülmüştür o gol için. Zaten o pozisyonda da faul seziyorum. Arkadan Skrtel'in hafif çekmesi var. Sow tam yükselememiş ve kontrolünü kaybediyor. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"