comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan beIN Sports Harun Tekin için özür diledi

06 Ocak 2018, Cumartesi 20:19
Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan beIN Sports Harun Tekin için özür diledi

Bursaspor kalecisi Harun Tekin'in yayıncı kuruluşta ligin en iyi kalecileri arasında gösterilmemesinden dolayı Başkan Ali Ay'dan özür dilendi. 

FutbolArena - Bursaspor'da geçtiğimiz sezon ve özellikle bu yıl sergilediği performansla taraftarların sevgilisi olan kaleci Harun Tekin, bu başarısıyla milli takıma kadar yükselmişti. Öte yandan yayıncı kuruluş beIN Sports'ta ligin en iyi kalecileri arasında Harun Tekin'in yer almaması Bursaspor taraftarlarının tepkisine neden olmuştu. 
 

Bursaspor taraftarlarının beıN Sports'a Harun Tekin tepkisi


Sezonun ilk yarısında sergilediği başarılı performansla milli takıma kadar yükselen Harun Tekin'in yayıncı kuruluşta ligin en iyi kalecileri arasında gösterilmemesi, Bursaspor taraftarlarının tepkisini çekmişti.

Harun Tekin'e ilgin en iyi kalecileri arasında yer vermeyen ve bu nedenle büyük tepki toplayan yayıncı kuruluş Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan özür diledi. Yayıncı kuruluş ayrıca listeyi oluşturan sosyal medya şirketiyle de yollarının ayrıldığını Ali Ay'a iletti.


Harun Tekin'in kurtardığı penaltılar


Bursaspor'un başarılı kalecisi Harun Tekin Opta ve Transfermarkt Mayıs 2017 8 penaltının 3'ünü kurtarma başarısı gösterdi. 
Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)