comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Badji transferinde son aşamaya geldi

03 Temmuz 2018, Salı 08:34
Bursaspor Badji transferinde son aşamaya geldi

Bursaspor'da transferde yaşanan son gelişmeleri ve Badji transferinin perde arkasını Süha Gürsoy, FutbolArena TV canlı yayında anlattı. 

FutbolArena - Bursaspor'da transferdeki son gelişmeleri Bursa Hakimiyet'ten Süha Gürsoy, FutbolArena TV Transfer Gündemi programında değerlendirdi. 


Bursaspor Transfer Haberleri (3 Temmuz 2018 Salı)


Bursaspor'un hala transfer için maddi kaynak aradığını söyleyen Süha Gürsoy, "Bursaspor para kriziyle boğuşuyor. Transfer için maddi kaynak arayışı var ama şu ana kadar başarılı olunmuş değil. John Bostock'un satılmasında elde edilen 750 bin euro bu şartlarda ciddi bir rakam. Transfer gündeminde izlenen oyuncular var ama ekonomik kriz Bursaspor'un belini bükmüş durumda." ifadelerini kullandı. 


Bursaspor Badji'yi transfer edecek mi?


Daha önce Süper Lig'de Başakşehir'de oynayan ve sonrasında Anderlecht'e giden Badji transferi hakkında son gelişmeleri aktaran Süha Gürsoy, "Badji'yi Samet Aybaba istiyor. Ancak şu anda teminat mektubu meselesi var. Teminat mektubu Anderlecht'in eline ulaşırsa birkaç gün içinde bu transferin bitmesini düşünüyoruz." dedi.

"KALECİLERE TEKLİF YOK" 
Kaleciler Harun, Muhammed Şengezer ve Okan Koçuk için iyi teklif gelirse satılabilir. Şu ana kadar resmi teklif söz konusu değil. 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)