comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Ali Koç haberini kaldırdı, yerine koç fotoğrafı koydu

12 Ağustos 2018, Pazar 11:52
Bursaspor Ali Koç haberini kaldırdı, yerine koç fotoğrafı koydu

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olurken maç sonrası Bursaspor cephesinden yapılan yazılı açıklamanın yerine çarpıcı bir fotoğraf koyuldu.

FutbolArena - Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'de oynadığı Fenerbahçe maçı sonrası maçta yaşananlarla ilgili internet sitesinden bir açıklaama yapmıştı. O açıklama kısa süre içerisinde kaldırıldı ancak yerine konan fotoğraf dikkat çekti.

Fenerbahçe maçında yaşananlarla alakalı yapılan açıklamada, "Fenerbahçe büyüktür küfür etmez mottosuyla başlattığınız yeni sezonda, maç öncesi en değerlimiz olan taraftarlarımıza ve onların liderine, bizim de en değerlilerimizden birine karşı sergilediğiniz vahşi ve mertlikle bağdaşmayan davranışınız için hesap vermelisiniz" ifadeleri yer almıştı.


 

Bursaspor'un internet sitesindeki koç fotoğrafı


Ancak bu haberin yerine konulan fotoğraf bir hayli manidar karşılandı. Bursaspor, Fenerbahçe maçı sonrası yaptığı açıklamaları twitter ve resmi sitesinden kaldırmıştı. Resmi siteden kaldırılan haberin yerine Bursalı çalışanların koç kestiği fotoğraf yayınlandı.

Bursaspor'un resmi Twitter sitesinden paylaşılan linkin uzantısına tıklandığında açılan fotoğrafta koç kesen Bursasporlu insanların olduğu görülüyor. O linke ulaşmak için tıklayın ( https://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=23934 )


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)