comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Ali Ayve Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç bir araya gelecek

02 Ocak 2018, Salı 11:47
Bursaspor Ali Ayve Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç bir araya gelecek

Bursaspor Başkanı Ali Ay Bursaspor stadının isim hakkının satışı konusunda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Koç ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini açıkladı.

FutbolArena - Bursaspor'un yeni stadına ilişkin Bursaspor Başkanı Ali Ay ve Fenerbahçe yönetiminden Ali Koç kritik bir görüşme yapacak.

Timsah Arena'nın isim hakkının satışından yıllık 4 milyon Euro gelir beklediklerini söyleyen Bursaspor Başkanı Ali Ay, 3-4 firma ile temas halinde olduklarını bu bağlamda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Koç ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini açıkladı.
 

Bursaspor'un stadından beklenen gelir


Ali Ay, “Şu anda 3-4 firmayla temas halindeyiz. Stadın isim hakkını vermek istiyoruz. Yıllık istediğimiz rakam 4 milyon Euro civarında. Geçen hafta Sayın Ali Koç ile bir yemek yedim. Hatta yemeğe babası Sayın Rahmi Koç da katıldı. Çok samimi bir görüşme gerçekleşti. Biz kendilerine statla ilgili beklentilerimizi ilettik.
TOFAŞ'ın önümüzdeki yıl 50'nci kuruluş yıldönümü. TOFAŞ, Bursa'yla özdeşleşmiş bir marka. Buradan bir şey çıkarabilir miyiz diye düşündük. Şimdi onlardan yanıt bekliyorum” diye konuştu. 

Bursaspor ile ilgili son dakika gelişmelerine Bursaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)