comScore

Bursaspor Bursaspor

BJK Transfer: Ali Ay'dan Harun Tekin açıklaması: 'Fikret Orman ile görüştük'

31 Temmuz 2018, Salı 17:49
BJK Transfer: Ali Ay'dan Harun Tekin açıklaması: 'Fikret Orman ile görüştük'

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Kulüpler Birliği Toplantısı'nın ardından Harun Tekin transferiyle ilgili Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman ile konuştukları söyledi. 

FutbolArena - Bursaspor Başkanı Ali Ay, Kulüpler Birliği Toplantısı'nın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ali Ay, Kulüpler Birliği ve aynı zamanda Beşiktaş Başkanı olan Fikret Orman ile Harun Tekin transferi hakkında da bir görüşme yaptıklarını söyledi. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş kaleci Harun Tekin'i transfer edecek mi?


Bursaspor Başkanı Ali Ay, Harun Tekin transferiyle ilgili olarak Fikret Orman ile görüştüklerini söyledi ve "Fikret Orman ile Harun Tekin transferi hakkında konuştuk. Takas veya kiralama düşünmüyoruz. Fikret Başkan "Ne düşünüyorsunuz?" dedi. Biz de cevap verdik. İki taraf da bir değerlendirme yapacak." ifadelerini kullandı. 

Öte yandan DHA'nın derlediği habere göre, kulüplerin maddi durumunun kötü bir durumda olması ve bu nedenle transfer piyasasının sessiz geçmesi üzerine gelen bir soruya yanıt veren Fikret Orman, "Herkesin bilmediği bir şey var, Kulüpler Birliği Vakfı'nın bir yetkisi yok. Tüm yetkiler federasyonda. Bizim böyle bir yetkimiz yok, temsili olarak var. Bu kulüplerin finansal yapısı olarak bir yetkimiz de yok, bu da federasyonda. Ama kendi aramızda neler yapabiliriz diye konuştuk. Herkes durumun farkında. Türkiye'de faiz oranları yükselmiş vaziyette, kur yükselmiş vaziyette. Kulüplerin durumu da ortada. Özellikle 4 büyük kulüp açısından da öyle. Herkes durumun farkında. mantıklı olarak gitmeye çalışacağız" diye konuştu.
Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"