comScore

Bursaspor Bursaspor

Batalla'dan Bursaspor'a veda sonrası duygusal açıklama

13 Mayıs 2018, Pazar 18:29
Batalla'dan Bursaspor'a veda sonrası duygusal açıklama

Bursaspor'un, Trabzonspor ile oynadığı maçta sezon sonunda ayrılacak olan Batalla taraftarlara veda etti ve karşılaşmanın ardından duygusal bir konuşma yaptı. 

FutbolArena - Bursaspor'un, Süper Lig 33. haftasında Trabzonspor ile oynadığı maçta kulübe veda eden Batalla karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. 


Batalla'nın Bursaspor'da son maçı


Süper Lig 33. haftasında Bursaspor ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmada, sezon sonunda ayrılacak olan Batalla, taraftarlarına veda etti. Karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda Arjantinli futbolcu duygusal ifadeler kullandı:

"BURSASPOR TARAFTARINA HİÇBİR ZAMAN YETERİNCE TEŞEKKÜR EDEMEYECEĞİM"
Duygulandım. Tabi ki bu kadar taraftarın önünde, kariyerimin yarısını geçirdiğim taraftarıma veda ettim. Onlara hiçbir zaman yeterince teşekkür edemeyeceğim. 

"Bu kulüpte en iyisinden, en kötüsüne kadar birçok şey yaşadım. Şampiyonluk da yaşadım. Geçen yıl da son anda kümede kalmıştık. Hiçbirini unutmayacağım. Hepsi benimle kalacak.  Taraftar olarak ileride kesinlikle göreceksiniz ve ayrıca kulübe bir şeyler katabilecek durumda olursam tabi ki beni de mutlu eder."

Batalla son olarak "İleride Bursaspor'da hoca olmayı düşünür müsün?" şeklindeki soruya, ""Taraftar olarak ileride kesinlikle göreceksiniz ve ayrıca kulübe bir şeyler katabilecek durumda olursam tabi ki beni de mutlu eder." yanıtını verdi. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"