comScore

Bursaspor Bursaspor

Ali Ay: 'Le Guen görevinin başında'

01 Mart 2018, Perşembe 10:14

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Kayserispor maçı öncesi yaptığı açıklamada teknik direktör Paul Le Guen ve futbolculara güvendiğini açıkladı.

FutbolArena - Bursaspor Başkanı Ali Ay, Kayserispor maçı öncesi Paul Le Guen ile ilgili akıllardaki soru işaretini gidermeye çalıştı.
 

Paul Le Guen ayrılacak mı?


9 haftadır ligde kazanamayan Bursaspor'da Paul Le Guen'in koltuğu sallanmaya başlamıştı. Ancak Bursaspor yönetimi Paul Le Guen konusunda camiaya umut aşılamaya çalıştı.

"BEN ONUN ARKASINDAYIM"
Fransız teknik adamın görevini başında olduğunu hatırlatan ve onun yönetiminde yarınki karşılaşmadan galibiyet beklediğini söyleyen Ali Ay, “Bu kötü günleri aşacağımıza inanıyorum. Ligin ilk yarısını da hatırlayın. Çıkışımız Kayserispor maçıyla başlamıştı. Ben yine aynı durumun tekrarlayacağına yürekten inanıyorum. Hocamız görevinin başında ve ben onun arkasındayım” diye konuştu.
 

Galatasaray 5-0 Bursaspor Paul Le Guen'in açıklamaları


"ZOR BİR MAÇTI"

Zorlu bir maçtı. 11'e 11'ken de Galatasaray'ın kalitesinin farkındayız. Ekong'un kırmızı kartından önce de zor bir maçtı. Sonrasında çok zor bir karşılaşma haline dönüştü. Sezonun en iyi döneminden geçtiğimizi söyleyemeyiz. Böyle bir takım karşısında rekabet edecek görüntüden uzaktı. 

"BU DÖNEMDEN KURTULMAK İÇİN..."

Taraftarlarımızı anlıyoruz. Onlar için de kabullenmek zordu. Bundan kurtulmak için birlikte olmalıyız. Oyuncularımı da suçlayabilirler ama bu bir çözüm değil. Hep birlikte birlikte olarak bu dönemden birlikte çıkmalıyız. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.