comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Transfer Haberleri: Hamza Hamzaoğlu'ndan açıklama!

15 Haziran 2016, Çarşamba 18:49
Bursaspor Transfer Haberleri: Hamza Hamzaoğlu'ndan açıklama!

Hamza Hamzaoğlu, transfer gündemi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, transferle ilgili Bursa basınından Olay Spor'a açıklamalarda bulundu. 


Hamza Hamzaoğlu transferlerden memnun


Hamza Hoca ilk olarak prensip anlaşmasına varılan Merter Yüce, İsmail Konuk, Sinan Bakış ve Yonathan Del Valle'nin kadroya katılmasının kendisini oldukça memnun ettiğini belirtti.
 

Hamza Hazmaoğlu "Transfer yapacağız"


Hamzaoğlu, “Listemizde olan isimlerdi. Bursaspor'a güç katacaklarına inanıyorum. Maliyet anlamında da kulübümüzü rahatlatacak futbolcular. Transferlerimiz devam edecek. Görüştüğümüz, üzerinde durduğumuz futbolcular var. 4-5 ismi daha almayı planlıyoruz. Ancak acele de etmiyoruz. Çünkü ortada acele edilecek bir durum yok. Ben gidişattan memnunum. Yönetimimizle birlikte uyumlu bir şekilde bu işi götürüyoruz” diye konuştu.


Bursaspor'un gençlerinden bazıları kiralık gönderilecek


“Peki yeni sezon kadrosunda hangi genç oyuncular olacak?” sorusuna ise Hamza Hoca şu cevabı verdi: “Biz gençlerimize güveniyoruz. Bursaspor zaten altyapısıyla büyük bir kaynak. İçlerinde bizimle devam edecekler var. Bununla birlikte kiralık olarak göndereceğimiz isimler de olacak. Biz oyuncularımızın geleceğini düşünüyoruz. Onların sıkıntı yaşamaması için uğraşıyoruz. Gelişimlerinin olumlu yönde olması için bir karar vereceğiz. Burada en doğru şekilde hareket etmek istiyoruz.”
 

Serdar Kurtuluş Bursaspor'a transfer olacak mı?


Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, transferi gündemde olan Serdar Kurtuluş konusuna da açıklık getirdi. Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde olan Serdar'ın listelerindeki futbolcularından biri olduğunu ifade eden genç teknik adam, “Kadromuzda düşünüyoruz. Ancak olmazsa alternatifleri var. Bekleyip göreceğiz” dedi. 

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.