comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Transfer Haberleri: Erhan Elmastaş '6 oyuncu kiralayabiliriz'

06 Haziran 2016, Pazartesi 17:40
Bursaspor Transfer Haberleri: Erhan Elmastaş '6 oyuncu kiralayabiliriz'

Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş yaptığı konuşmada Bursaspor'dan 5-6 oyuncu kiralayabileceklerini söyledi.

PTT 1. Lig'in yeni ekiplerinden Bandırmaspor'un Başkanı Erhan Elmastaş Bursaspor'dan futbolcu kiralayabileceklerini söyledi.

Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş, Bandırma'da Ak Parti, CHP ve MHP ilçe başkanlarını dolaşarak Bandırmaspor için destek istedi.
 

Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş'tan Bursaspor açıklaması


Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş yaptığı konuşmada, "Bu sezon hedefsiz olmaz. Şampiyonluk neden olmasın, onun için çalışacağız. Transfer çalışmalarına başladık. Şu ana kadar yüzlerce futbolcu ile ilgili araştırmalarımızı hem teknik ekibimiz hem de yönetim kurulundaki arkadaşlarımız beraber yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki hafta birer birer artık transfer görüşmelerine başlayacağız. İnanıyorum ki Bandırma halkı çok kaliteli futbol izleyecekler. Hocamız İsmail Ertekin Bursalı. Bursaspor başkanı ile arası olan bir insan. Bursaspor genel kurulunda başkanın bir beyanatı var. '30 maç garanti oynatırlarsa 5 veya 6 sporcuyu verebilirim kiralık olarak' dedi. Hocam da bu olayı bana bildirdi. '5 veya 6 futbolcu ile ön görüşmeleri tamamladım formaliteleri kaldı' dedi. Futbolcuları tek tek değerlendirirken orkestrayı iyi kurmamız lazım. Bunun kararını önümüzdeki günlerde vereceğiz" dedi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.