comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Transfer Haberleri: Bilal Kısa ve Yasin Öztekin planı

07 Haziran 2016, Salı 10:31
Bursaspor Transfer Haberleri: Bilal Kısa ve Yasin Öztekin planı

Bursaspor'un Galatasaray'daki gelecekleri belirsiz olan Yasin Öztekin ve Bilal Kısa ile ilgilendiği iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun Yasin Öztekin ve Bilal Kısa ile ilgilendiği öne sürüldü. Bursaspor'un sarı kırmızılı ekipte gelecekleri belirsiz olan iki oyuncu için beklediği ifade edildi.
 

Bursaspor, Yasin Öztekin ve Bilal Kısa'yı transfer edecek mi?


Fanatik'in haberine göre; Eski takımı Akhisar'dan öğrencileri Merter ve İsmail'i Bursaspor'a transfer eden Hamza Hamzaoğlu, şimdi ise gözünü Galatasaray'a çevirdi. Tecrübeli hoca, Galatasaray'ın geride kalan sezonda en fazla eleştirilen isimlerinden biri olan ve adı gönderilecekler listesinde geçen Yasin Öztekin'e sahip çıktı. 

Edinilen bilgiye göre, Yasin'le bu konu hakkında bir görüşme yapan deneyimli çalıştırıcı, “Bursaspor'un kapısı sana her zaman açık. Takımımda seni görmek isterim. Eğer ayrılmayı düşünürsen kimseyle görüşmeden bize gel” çağrısında bulundu. Hamzaoğlu'nun Galatasaray'dan takımına kazandırmak istediği isimler Yasin'le sınırlı değil. Timsah, Bilal Kısa için de ısrarcı.
Galatasaray'la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan 33 yaşındaki orta saha oyuncusunun takımındaki geleceği yeni hocayla birlikte belli olacak. Galatasaray, Bilal'i bırakmayı düşünürse ilk adresi yine Hamza Hamzaoğlu olacak, Bursaspor'a imza atacak. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.