comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Haberleri: Hamza Hamzaoğlu, Jem Karacan'ı neden istemedi?

22 Haziran 2016, Çarşamba 16:09
Bursaspor Haberleri: Hamza Hamzaoğlu, Jem Karacan'ı neden istemedi?

Galatasaray, Serdar Aziz'i alırken Hamza Hamzaoğlu'nun istekleri tartışma yarattı. Galatasaray'a aldırdığı Jem Karacan'ı bu transfer paketine dahil ettirmedi.

FutbolArena Detay - Galatasaray, Bursaspor'da Serdar Aziz'i transfer etti. Oyuncu 4 yıl boyunca Galatasaray forması giyecek. Bu gelişmenin en dikkat çeken taraflarından biri Jem Karacan'ın transfer paketine dahil edilmemesi oldu. 

Galatasaray'ın başındayken bonservisi bulunmayan Jem Karacan'ı aldıran Hamza Hamzaoğlu, oyuncuya garanti ücret dışında 50 bin Euro da imza parası verdirmişti. Ve Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor'un başına geçtikten sonra oyuncuyu 50 bin EURO satın alma opsiyonuyla sarı- kırmızılı takımdan aldırmıştı.
 

Hamza Hamzaoğlu, Jem Karacan'ı istemedi mi?

 

İşte tam bu noktada Serdar Aziz'in transferinde Jem Karacan öne çıktı. Çünkü Bursaspor, Serdar Aziz'i Galatasaray'a verirken sarı-kırmızılı takımdan Bilal Kısa, Furkan Özçal ve Sercan Yıldırım'ı bonservisiyle birlikte aldı. 

Bursaspor'da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun bu transfer paketineyse çok istediği ve taraftar tepkisine rağmen önce Galatasaray'a aldırdığı sonra Bursaspor'a götürdüğü Jem'i ekletmedi.

Bu arada edinilen bilgilere göre Bursaspor'a Jem'in 50 bin Euro satın alma opsiyonunu kullanmayacak. Oyuncu, Galatasaray'a geri dönecek.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.