comScore

Galatasaray Galatasaray

Bursaspor Haberleri: Bilal Kısa'nın menajeri milli takımdan prim istendi iddialarına sert cevap verdi

12 Temmuz 2016, Salı 17:15
Bursaspor Haberleri: Bilal Kısa'nın menajeri milli takımdan prim istendi iddialarına sert cevap verdi

Bilal Kısa'nın Fatih Terim'e giderek 'Benim primim yatmadı mı. İstiyorum" şeklindeki ididalarına menajeri Özkan Doğan çok sert cevap verdi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'dan, Bursaspor'a transfer olan Bilal Kısa hakkında milli takımdan primi yatmadığı gereçesiyle Fatih Terim'e giderek istekte bulunduğu yönündeki haberlere menajeri Özkan Doğan, FutbolArena'ya konuşarak oldukça sert cevap verdi. 


Bilal Kısa'nın menajeri Özkan Doğan'dan milli takımdan prim istendi haberlerine sert tepki


FutbolArena'ya konuşan Bilal Kısa'nın menajeri Özkan Doğan, 'Bilal, Fatih Terim'e giderek priminin yatmadığını ve istediğini söylediği' iddialarına patladı. Doğan, "Biz Milli takımdan para istemedik. Böyle bir şey söz konusu dahi olamaz. Bilal bu kadar basit karakterli bir futbolcu değil. Bunu yazanları, iddia edenleri Allah'a havale ediyorum. Biz vatanımızı, milletimizi, bayrağımızı seven insanlarız. Bilal de bu konuda oldukça hassas" dedi. 

"BİZİM İÇİN MİLLİ DUYGULAR PARAYLA SATIN ALINAMAZ"
Öte yandan Milli takımdaki prim haberleriyle ilgili de sert konuşan Özkan Doğan, "Biz eğer Milli takımdan Letonya maçında Bilal'in attığı gol nedeniyle prim istediysek şerefsisiz, namussuzuz. Bilal'in karakteri ortada. Onu tanıyanlar, bilir. Bilal milli takımdan prim alsa bile şehit ailelerine bağışlar. Tatilde parayı yemez. Bizim için milli duygular parayla satın alınamaz" şeklinde konuştu. 

Röportaj: Ertan Süzgün

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"