comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Fenerbahçeli Aatif transferini açıkladı

18 Ocak 2017, Çarşamba 16:46
Bursaspor Fenerbahçeli Aatif transferini açıkladı

Bursaspor ikinci başkanı Ali Ademoğlu, Fenerbahçe'de son maçta taraftarların gözünden düşen Aatif için Aziz Yıldırım ile görüştüklerini açıkladı. 

FutbolArena - Bursaspor ikinci başkanı Ali Ademoğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalar yaparken, Fenerbahçeli Aatif hakkında Ali Ay ile Aziz Yıldırım'ın görüştüklerini bizzat açıkladı. 


Bursaspor, Fenerbahçe'den Aatif'i transfer etmek istiyor


Radyospor'a konuşan Ali Ademoğlu, Aatif transferiyle ilgili olarak şunları söyledi:

"Sayın başkanımız Ali Ay ile Aatif transfer koşulları hakkında görüşme yaptı. Değerlendirmeleri yapıyoruz. Aatif gündemimizde. Biz İhtiyacımız olan transferleri yapmak istiyoruz. Dediğim gibi ekiplerimiz ciddi çalışıyor. Aksilikler de oluyor. Türkiye'de yaşanan terör olaylarıyla ilgili gelmek istemeyen futbolcular oluyor. Kendisi gelmek istemese de ailesinden, eşi veya sevgilisi gelmek istiyor. Ancak biz çalışmalarımızı sürdürerek ihtiyacımız olan transferler yapacağız."
HAMZA HAMZAOĞLU: "SABIR GÖSTERSİNLER."

Öte yandan Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu üst üste alınan kötü sonuçların ardından taraftarların sabır göstermeleri gerektiğini vurgulayarak şunları söyledi:

Belki biz kendimizi tam anlatamıyoruz, çıkıp konuşmuyoruz ya da başka beklentiler var. Bunlara cevap veremiyoruz. Bilemiyorum ama bir şeyler uymadı, uymuyor. Taraftarımız için buraya geldim. 'Bu muhteşem taraftarla burada şampiyonluklar, kupalar belki Avrupa'da güzel başarılar yakalarız.' diye geldim ama bir kesimiyle o uymadı. Belki bizim yapımız buraya uymadı. Onlardan rica ediyorum, sezon sonuna kadar sabır göstersinler. Sezon sonunda biz bu takımı söylediğimiz hedefte teslim edeceğiz." 

Hamzaoğlu, Akhisar Belediyespor karşılaşmasında ilk kez Bursaspor forması giyen yeni transferler Boban Jovic ve Onur Atasaray'ın performanslarından memnun kaldığını aktardı. 

Süper Lig'e odaklandıklarını vurgulayan Hamzaoğlu, "İnşallah Adanaspor maçıyla iyi bir başlangıç yapacağız. Ondan sonra diğer karşılaşmaları da teker teker düşünüp, sezon başı koyduğumuz ilk 5'in içinde ligi tamamlama hedefine sezon sonunda ulaşacağız." ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)