comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bursaspor, Fenerbahçe maçında rekor kırdı

11 Şubat 2017, Cumartesi 20:52
Bursaspor, Fenerbahçe maçında rekor kırdı

Bursaspor, Fenerbahçe karşısında Timsah Arena'da rekor kırdı.

FutbolArena Detay - Süper Lig'in 20. hafta maçında Bursaspor sahasında Fenerbahçe'yi ağırlarken tribünlerde rekor kırdı. 

Timsah Arena stadı geçen sezon ortasında açılış yaptığı Trabzonspor maçı dahil olmak üzere, bugüne kadar ilk kez bu kadar çok seyirciyi topladı. 
TRİBÜNLER REKOR KIRDI

Bursaspor yönetiminin bilet fiyatlarını düşürme politikası sonrasında tribünler dolarken 34.622 kişi ile Timsah Arena en yuksek seyirci sayısına ulaştı.

Maçtan önce Bursaspor taraftarları Fenerbahçe aleyhine tezahuratlar yaparken maçta da çok ateşli bir taraftar topluluğu vardı. 

Buna karşın Bursaspor ilk yarıda penaltıdan yediği gol ve sonrasında sağ bek Boban Jovic'in gördüğü kırmızı kartla 10 kişi kaldı ve Bursaspor taraftarının coşkusuna karşılık vermekte zorlandı.

VOLKAN ŞEN'E BÜYÜK TEPKİ

Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer sürecinde Bursasporlu taraftarların tepkisini çeken Volkan Şen'e Bursaspor tribünleri büyük tepki gösterdi. 

Maçın 82. dakikasında Aatıf Chahechouhe yerine oyuna giren Volkan Şen, tribünler tarafından ıslık ve küfürlerle tepki gördü.

Öte yandan bir diğer eski Bursasporlu Ozan Tufan da Alper Potuk'un yerine oyuna girdi. Tribünlerden Ozan Tufan'a da tepki vardı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)