comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan Aatif Chahechouhe ve Aziz Yıldırım açıklaması

19 Ocak 2017, Perşembe 19:38
Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan Aatif Chahechouhe ve Aziz Yıldırım açıklaması

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Fenerbahçe'den Aatif Chahechouhe transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de ara transfer döneminde Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmeyen ve son olarak Bursaspor'un ilgilendiği ve yönetimin resmen açıkladıi Aatif transferi hakkınad başkan Ali Ay'dan önemli açıklamalar geldi. 


Bursaspor'un Aatif Chahechouhe transferi


Bursaspor Başkanı Ali Ay, Radyospor'a yaptığı açıklamada Fenerbahçe'den Aatif'in transferi hakkında konuştu. 

"BİZİM DIŞIMIZDA 6 TAKIM İSTİYOR"
"Aatif konusunda yanlış şeyler var. Ben Aziz Yıldırım ile konuştum ve o da bana Advocaat ile görüşmediğini söyledi. Advocaat ile konuştuktan sonra benimle görüşeceğini ifade etti. Aatif'ı bizim dışımızda 6 takım istiyor. Aatif için bizim teklifimiz kiralık yönünde olacak. Onun dışında Aziz Yıldırım ile Federasyon konusunda bir görüşmemiz oldu. Aziz Yıldırım'ın haklı olduğu şeyler var ama bunların hepsi masaya yatırılmalı ve istişare edilmeli"

"HAMZA HAMZAOĞLU'NUN ARKINDAYIZ"

Ali Ay son haftalarda taraftarın protesto ettiği ve Trabzonspor maçında tribüne gönderilmesinin ardından ağır ceza alan Hamza Hamzaoğlu'na da sahip çıktı. "Hamza hocanın aldığı 5 maçlık ceza çok ağır bir ceza. Bunu indirmek için başvuru yapacağız. Hamza hoca bizim hocamız kendisini taktir ediyoruz. İlk yarıyı sakatlıklara rağmen 27 puanla bitirdik. Ben Hamza hocayla devam kararı aldım. Hamza hocayı çok üzdüler, ben Hamza hocanın arkasındayım. Hamza Hamzaoğlu'nun vizyonu bize uyuyor fakat Hamza hoca bazı taraftar gruplarıyla o frekansı yakalayamadı

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)