comScore

Burnley 2-1 Tottenham maç özeti ve golleri (Pochettino hakemin üzerine yürüdü)

23 Şubat 2019, Cumartesi 18:46
Burnley 2-1 Tottenham maç özeti ve golleri (Pochettino hakemin üzerine yürüdü)

Tottenham Teknik Direktörü Pochettino, Burnley maçının ardından hakem Mike Dean'in üzerine yürüdü ve itirazlarda bulundu. Başarılı çalıştırıcı maç sonunda neler yaşandığını anlattı. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de Tottenham deplasmanda Burnley'e 2-1 yenilerek şampiyonluk yarışında ağır bir yara aldı. Maçın ardından Tottenham Teknik Direktörü Pochettino, hakem Mike Dean'in üzerine yürüdü ve itirazlarda bulundu. 

Pochettino maçın ardından yaptığı açıklamada, "Her şey sahada yaşandı. Hatalar yaptık ve kaybettik. Söyleyecek fazla bir şey yok. Mağlubiyeti hak etmedik ama bu futbol." dedi. 
"BAZEN DUYGUSAL TEPKİLER VERİRİZ" 

Pochettino maçın ardından hakem Mike Dean'ın üzerine yürümesiyle ilgili olarak, "Bazen mağlubiyetlerin ardından mazeret üretmek için duygusal tepkiler veririz. Davranış şeklim normal değildi. Mağlubiyet için kimseyi suçlayacak değilim. Ben kendimi suçluyorum. Tabi ki fazla şikayet eden birisi değilim. Bugün kendi hatalarımızdan dolayı kaybettik." dedi. 

"NE CEZA GELİRSE KABUL EDECEĞİM"

Pochettino, hakem Mike Dean'ın üzerine yürüyerek itirazlarda bulunmasının ardından ceza bekliyor musunuz yönündeki soruya, "Ne ceza gelirse kabul edeceğim." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)